Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

У останні десятиліття значну роль у вирішенні екологічних проблем стала відігравати співпраця громадських організацій, рухів з органами державної влади. Екоінспектори Державної екологічної інспекції у Волинській області вже тривалий час співпрацюють з громадськістю, засобами масової інформації краю. Така співпраця в багатьох випадках дала можливість запобігти порушенням природоохоронного законодавства та виникненню надзвичайних ситуацій в області.

Одним із дієвих механізмів інформування громадськості про свою роботу є створення Громадської ради. Так,  1 березня 2017  року відбулись установчі збори Громадської ради при Держекоінспекції у Волинській області. До складу Громадської ради увійшли 7 представників обласних громадських організацій екологічного спрямування. Головою ради одноголосно обрано Мігаса Ростислава Васильовича.

Членами Громадської ради   було обговорено актуальні екологічні проблеми області, шляхи і методи їх вирішення, а також орієнтовний план роботи  Громадської ради при Держекоінспекції у Волинській області на 2017 – 2018 роки. 

Інші Ресурси

актуальна інформація

prioritetyurjad

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Інформаційний партнер

Баннер ЕП 300х60

 Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group