Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

 

На виконання Порядку планування та моніторингу реалізації органами виконавчої влади Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України за №968 від 25 грудня 2013 року, Державна екологічна інспекція України підготувала проект Плану заходів на 2014 рік в рамках реалізації згаданої Стратегії. 

Запрошуємо громадськість ознайомитися із проектом Плану заходів Державної екологічної інспекції на виконання Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства на 2014 рік.

Зауваження та пропозиції прохання надати до 11 лютого 2014 року на електронну адресу Сектору взаємодії зі ЗМІ та консультацій з громадськістю: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або на поштову адресу: 01042 м. Київ, пров. Новопечерський 3, корп. 2. 


Проект постанови Кабінету Міністрів України розроблено з метою створення умов для організації збирання, заготівлі та утилізації небезпечної використаної тари і пакувальних матеріалів, а також зменшення негативного впливу небезпечних відходів на довкілля.

Назва органу виконавчої влади, що розробляв регуляторний акт

Державна екологічна інспекція України.

Назва структурного підрозділу, що розробляв регуляторний акт, адреса та телефони

Відділ екологічного та радіологічного контролю на митній території України Держекоінспекції України, м. Київ, пров. Новопечерський, 3, корп.2, тел. 521-20-54.

Зазначений проект наказу та аналіз регуляторного впливу оприлюднено на офіційних веб-сайтах Держекоінспекції України www.dei.gov.ua та Мінприроди України www.menr.gov.ua.

Зауваження та пропозиції до зазначеного комплекту документів від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань приймаються у місячний термін з дня оприлюднення проекту.

Зауваження та пропозиції надаються на офіційний веб-сайт або адресу Держекоінспекції України (www.dei.gov.ua, м. Київ, пров. Новопечерський, 3, корп.2) та Мінприроди України (www.menr.gov.ua, м. Київ, вул. Урицького, 35).

Дочірні категорії

Інші Ресурси

актуальна інформація

prioritetyurjad

conzepziya

  
corrupcia

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Інформаційний партнер

Баннер ЕП 300х60

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group