Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

    вепрове1В рамках Всеукраїнської громадської кампанії "Знищимо мисливські вишки в ПЗФ", яку екологічні організації проводять спільно з Держекоінспекцією України, триває демонтаж виявлених громадськістю мисливських браконьєрських вишок. Рівненська, Полтавська і Київська екоінспекції активно демонтують браконьєрські мисливські вишки в заказниках.

  Рівненська екоінспекція в заказнику "Мутвицький" домоглася знищення 2 мисливських вишок, Полтавська екоінспекція в заказнику "Червонобережжя" виявила 14 вишок і вже демонтувала 6, Київська демонтувала вишки в заповідному урочищі "Вепрове". Сумська екоінспекція притягнула до відповідальності за знаходження мисливських вишок в РЛП "Сеймський" керівництво Конотопського лісгоспу. З браконьєрськими мисливськими вишками по своїй території борються національні парки "Дворічанський" (йде судова тяганина) і "Кременецькі гори".

вепрове1

    Згідно Закону України "Про природно-заповідний фонд України" будь-яке полювання в об'єктах ПЗФ, в тому числі в заказниках - незаконне. Однак ряд мисливських господарств ще тримає свої мисливські вишки в об'єктах ПЗФ. Всі вони, як пристосування для полювання, повинні бути демонтовані.


    На фото- знищені мисливські вишки в заповідному урочищі "Вепрове".


    За матеріалами прес-служби КЕКЦ

Інші Ресурси

актуальна інформація

prioritetyurjad

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Інформаційний партнер

Баннер ЕП 300х60

 Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group