Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

голосіївськийМисливці-браконьєри зовсім знахабніли - вони організували полювання в Києві, в 10 метрах від кордону національного парку "Голосіївській", недалеко від хутора Мриги, що знаходиться в Конча-Заспі. Вони поставили на галявинці біля національного парку мисливську вишку, з якої ведуть стрілянину по кабанам, підгодованих кукурудзою, яку постійно розсипають тут єгеря.

Мисливці, щоб їх ніхто не бачив, приїжджають сюди ввечері, і єгеря ведуть їх на вишку, з якої вони і б'ють кабанів. Полювання ведуться практично щоночі, вже не один рік http://ecoethics.ru/v-kieve-ryadom-s-natsionalnyim-parkom-.../

Ст. 20 Закону України "Про мисливське господарство та полювання" забороняє полювати в темний час доби, проте мисливцям на Закон наплювати. Як розповіли місцеві жителі, полювання для браконьєрів тут організовує приватне мисливське господарство "Київське ", яке знаходиться по сусідству в хуторі Мриги.

Днями, в рамках Всеукраїнської громадської кампанії "Знищимо мисливські вишки в ПЗФ", яку екологічні організації проводять спільно з Держекоінспекцією України, екоінспекція знищила браконьєрську вишку поруч з Голосіївським нацпарком.

 

На фото - знищена мисливська вишка браконьєрів.

За матеріалами прес-служби КЕКЦ

Інші Ресурси

актуальна інформація

prioritetyurjad

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Інформаційний партнер

Баннер ЕП 300х60

 Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group