Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

З 24 по 30 листопада 2017 року територіальними органами Державної екологічної інспекції України проведено 994 перевірки  на 413 об’єктах державного нагляду (контролю), складено 709 протоколів про адміністративні правопорушення.

Загальна сума накладених штрафних санкцій складає 166 тис. гривень.
До Державного бюджету  стягнуто 189 тис. гривень.

За порушення вимог природоохоронного законодавства розраховано збитків на суму 8 млн. 109 тис. гривень.

Загальна сума пред’явлених претензій та позовів складає 1 млн. 579 тис. гривень. Стягнуто претензій та позовів на суму 278 тис. гривень.

Найбільш резонансні порушення вимог природоохоронного законодавства суб’єктами господарювання:

Львівська область

Держекоінспекцією у Львівській області проведено розрахунок збитків на суму 1 млн. 13 тис. грн.  за незаконну рубку 190 дерев на території
ДП «Дрогобицьке ЛГ» Дрогобицького ДЛГП «Галсільліс».  Матеріали перевірки скеровано до Управління захисту економіки у Львівській області.

Закарпатська область

Держекоінспекцією у Закарпатській області проведено розрахунок збитків та пред’явлено претензію для їх добровільного відшкодування
ДП «Перечинське ЛГ» на суму 666 тис. грн. за незаконну рубку дерев, пошкодження дерев до ступеня припинення та неприпинення росту, пошкодження  та знищення підросту.

Тернопільська область

Держекоінспекцією у Тернопільській області нараховано збитків на суму 879 тис. грн. ДП «Чортівське лісове господарство» за вибіркову санітарну рубку 2017 року, проведену на території Копичинського лісництва в межах території ботанічного заказника загальнодержавного значення «Яблунівський» без дотримання вимог природоохоронного законодавства. Матеріали перевірки скеровано до ГУНП в Тернопільській області листом.

Миколаївська область

Держекоінспекцією у Миколаївській області Вознесенському міжрайонному управлінню водного господарства нараховано збитків на суму 1 млн. 763 тис. грн. за наднормативні викиди забруднюючих речовин 
в атмосферне повітря.

Чернігівська область

Держекоінспекцією в Чернігівській області проведено розрахунок збитків на суму 1 млн. 179 тис. за порубку 72 ростучих та 2 сухостійних дерев невстановленими особами на території Батуринської міської ради. Матеріали справи скеровано до Бахмацького відділу поліції ГУНП для встановлення осіб порушників.

Херсонська область

Держекоінспекцією у Херсонській області проведено розрахунок збитків на суму 833 тис. грн. за засмічення земельних ресурсів площею
12000 м2 твердими побутовими відходами за територіальними межами села Привілля Калачанської селищної ради. Матеріали справи скеровано до Калачанського відділення поліції Новокаховського відділу поліції.

Проведено розрахунок збитків на суму 503 тис. грн. за засмічення земельних ресурсів відходами після очистки рису (лушпиння) на земельній ділянці вздовж прибережної захисної смуги берегової лінії Перекопської затоки Чорного моря в адміністративних межах Олексіївської сільської ради Калачанського району. Матеріали справи скеровано до Калачанського відділення поліції Новокаховського відділу поліції.

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group