Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

 20180220 10094520 лютого 2018 року відбулося розширене засідання колегії Державної екологічної інспекції у Херсонській області під головуванням начальника Інспекції Устина Мальцева та за участі директора Департаменту державного екологічного нагляду (контролю) Державної екологічної інспекції України Віктора Черевка, в.о. завідувача сектору з питань запобігання та виявлення корупції Держекоінспекції Ігоря Зубовича та представників Департаменту екології та природних ресурсів Херсонської облдержадміністрації, Херсонського обласного управління водних ресурсів, Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області, Херсонського обласного центру гідрометеорології, Херсонської міської організації УТМР, Херсонського обласного управління лісового та мисливського господарства, Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Херсонській області.

Детальніше...

Державною екологічною інспекцією у Миколаївській області 16 лютого поточного року проведено засідання колегії стосовно результатів діяльності та аналізу роботи здійснення державного (нагляду) контролю за додержанням вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища за 2017 рік.

Детальніше...

imgonline com ua Compressed kyA0eSu5BXcVo0VДержавною екологічною інспекцією у Житомирській області 13 лютого поточного року проведено засідання колегії стосовно результатів здійснення державного (нагляду) контролю за додержанням вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища за 2017 рік. 

Детальніше...

8 червня 2017 року відбулося засідання колегії Державної екологічної інспекції у Львівській області, під час якого розглянуто такі питання:

 1. Про результати здійснення державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища у І кварталі 2017 року.
 2. Про результати здійснення державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства у сфері охорони рослинного світу.
 3. Аналіз роботи громадських інспекторів з охорони навколишнього природного середовища.

Загалом, обговорено результати інспекційної діяльності у І кварталі 2017року, позитивно відзначено роботу у сфері охорони рослинного та тваринного світу. Роботу Держекоінспекції у І кварталі 2017 року визнано задовільною.

    nachalnikpoltobl Із метою колективного і вільного обговорення найважливіших напрямів діяльності,  Державна екологічна інспекція у Полтавській області 27 квітня провела розширене засідання колегії  за участю колег з  Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської обласної державної адміністрації.

    На колегії обговорили результати роботи інспекції у 1 кварталі 2017 року, результати впровадження другого етапу електронного декларування та інші заходи, що становлять службову інформацію в Держекоінпсекції. «Усього на 1 квартал 2017 року заплановано 28 перевірок об’єктів різних форм власності, з яких 9 – органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування. Винесено 19 постанов про притягнення до адміністративної відповідальності посадових осіб та громадян на загальну суму 5 тис. 729 грн. Претензійно-позовна робота щодо відшкодування збитків здійснювалась Держекоінспекцією по 42-х  фактах нарахованих збитків на загальну суму 2 млн. 46 тис. 512 грн.», - доповів начальник Держекоінспекції Вадим Осипенко.

  Під час засідання підготовлено рекомендації щодо основних питань здійснення державного нагляду (контролю) та прийнято обов’язкові до виконання рішення.  

 kolegHark 12 квітня відбулось засідання колегії Державної екологічної інспекції у Харківській області, на якому було розглянуто головне питання: «Про результати здійснення державного нагляду (контролю) за додержанням вимог природоохоронного законодавства Держекоінспекцією протягом 2016 року».

    У тому числі, на засіданні було обговорено й інші проблеми: «Про стан ведення претензійно-позовної роботи в Держекоінспекції протягом 2016 року», «Про стан дотримання вимог Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» в Держекоінспекції протягом січня-вересня 2012 року», «Про стан виконавської дисципліни за результатами роботи Держекоінспекції протягом січня-вересня 2012 року».

  За результатами розгляду основних питань вирішили посилити здійснення державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища.

1 111 квітня відбулось розширене засідання колегії Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області. У роботі колегії взяли участь: заступник Голови Хмельницької обласної громадської організації «Подільське екологічне товариство» - Руслан Білик, редактор ПП «Еколайф» Довкілля. Екологічно-інформаційна газета» Володимир Резніков, голова Хмельницької обласної організації Українського товариства охорони природи – Юрій Резніков, а також громадські інспектори з охорони довкілля по території Хмельницької області.

Під час Колегії було заслухано публічний звіт в.о. начальника Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області Олега Даценка «Про результати діяльності Держекоінспекції у Хмельницькій області за 2016 рік» та визначено пріоритети подальшої діяльності інспекції.

Підводячи підсумки колегії, в.о. начальника Держекоінспекції у Хмельницькій області Олег Даценко зауважив, що робота інспекції за підсумками 2016 року та у 1-му кварталі 2017 року визнана задовільною, але потребує покращення в частині здійснення громадського контролю за дотриманням вимог природоохоронного законодавства на території області та проведенню просвітницько-виховної роботи серед населення.

За результатами роботи колегії будуть прийняті відповідні рішення.

0001 131 березня 2017 року відбулося засідання колегії Державної екологічної інспекції у Львівській області, під час якого розглянуто такі питання:

 1.   Про результати здійснення державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища за 2016 рік.
  1.  Здійснення інструментально-лабораторного контролю за дотриманням нормативів природокористування.
  2.    Про результати здійснення державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог законодавства у сфері охорони атмосферного повітря та водних ресурсів за 2016 рік.
  3. Про стан дотримання вимог Закону України «Про запобігання корупції»

Загалом, обговорено результати інспекційної діяльності за 2016 рік, позитивно відзначено роботу у сфері охорони атмосферного повітря та водних ресурсів. Роботу Держекоінспекції за 2016 рік визнано задовільною.

23 березня 2017 року відбулося підведення підсумків роботи Державної екологічної інспекції у Херсонській області. Начальник інспекції Устин Мальцев виступив із публічним звітом «Про результати діяльності Держекоінспекції у Херсонській області за 2016 рік». У ході виступу до відома присутніх було доведено рішення колегії Держекоінспекції України від 10 березня 2017 року. Другим питанням було заслухано керівників структурних підрозділів, які детально поінформували присутніх про проведений державний нагляд (контроль) у всіх сферах природокористування та наголошено на проблемних питаннях у кожній сфері охорони довкілля.

    Також було розглянуто роботу зі зверненнями громадян у 2016 році. Заслухавши доповідь заступника начальника інспекції Ольги Філіної роботу в даному напрямку визнано задовільною. Доповідач наголосив на суворому дотриманні законодавства щодо належного розгляду звернень та своєчасного опрацювання звернень громадян, направлення їх копій до Держекоінспекції України для надання згоди щодо проведення позапланового заходу державного нагляду (контролю). Після обговорення ряду важливих екологічних проблем, що є актуальними для Херсонщини роботу Держекоінспекції у Херсонській області у 2016 році визнано задовільною.

kolegijalv19 серпня 2016 року відбулося засідання колегії Державної екологічної інспекції у Львівській області, під час якого розглянуто такі питання:

 1.     Про результати здійснення державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища за І півріччя 2016 року.
 1.   Про результати роботи відділу оперативного контролю у І півріччі 2016 року.
 2. Про підсумки здійснення державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог законодавства у сфері охорони та використання земельних ресурсів, поводження з відходами у І півріччі 2016 року.

  Загалом, обговорено результати інспекційної діяльності І півріччя 2016 року, позитивно відзначено роботу в напрямку оперативного контролю та екологічного контролю земельних ресурсів, за поводженням з відходами та небезпечними хімічними речовинами. Роботу Держекоінспекції за І півріччя 2016 року визнано задовільною.

Державна екологічна інспекції у Чернівецькій області на колегії 7 серпня поточного року підвела підсумки природоохоронної роботи за I півріччя 2015 року.

У роботі колегії взяли участь: начальник  Дністровсько-Прутського басейнового управління водними ресурсами Дзюба Я.М, директор Департаменту екології та туризму  Когутяк Я.М., Голова громадської ради Коняк М.П., Головний лісничий Чернівецької області Череватий Р.І., громадські інспектори з охорони довкілля, представники ЗМІ.

Заслухавши і обговоривши доповідь начальника інспекції Робульця С.В.. щодо роботи Держекоінспекції за 1 півріччя 2015 року колегія відмітила, що роботу Інспекції визнати доброю. У ході виступу  було доведено до відому рішення колегії Держекоінспекції України від 21 липня 2015 року. Обговорено ряд важливих екологічних проблем, що є актуальними для Буковини, зокрема будівництво міні ГЕС на гірських річках області.

Головний лісничий Чернівецької області Череватий Р.І. зазначив, що 8 серпня відкривається сезон полювання та вніс пропозицію підготовки спільного плану заходів щодо проведення рейдових перевірок з метою недопущення браконьєрства на мисливських угіддях області. Дана пропозиція була внесена в рішення колегії.

Другим питанням на колегії, було розглянуто роботу зі зверненнями громадян за 1 півріччя 2015 року. Заслухавши доповідь заступника начальника Інспекції Лугового І.П., колегія визнала роботу в даному напрямку - задовільною. Доповідач наголосив на суворому  дотриманні Окремого Доручення Голови  Держекоінспекції  України «Щодо належного та всебічного розгляду звернень фізичних осіб», а саме: забезпечувати протягом двох робочих днів опрацювання звернень громадян та копій відповідних матеріалів у відповідності рекомендацій Держекоінспекції України і після погодження з юридичним сектором своєчасно направляти їх до Держекоінспекції України для надання згоди щодо проведення позапланового заходу державного нагляду (контролю).

Крім того, у ході колегії було заслухано керівників структурних підрозділів, які детально проінформували присутніх про проведений державний нагляд (контроль) у всіх сферах природокористування та наголошено на проблемних питаннях у кожній сфері охорони довкілля.

Не менш важливе питання було підняте на колегії щодо роботи громадських інспекторів з охорони довкілля. Заслухавши виступ першого заступника начальника Інспекції Собка М.С. щодо аналізу роботи громадських інспекторів з охорони довкілля, колегія вирішила роботу громадських інспекторів з охорони довкілля визнати незадовільною. Було прийнято рішення розробити план заходів проведення спільних перевірок по дотриманню вимог природоохоронного законодавства на території області громадськими інспекторами з охорони довкілля та державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища. Громадським інспектором Бірклє О.О. піднято питання щодо можливості проведення перевірок у нічний час, святкові і вихідні дні. У рішення колегії внесена дана пропозиція щодо її вирішення. Наступне засідання колегії Держекоінспекції у Чернівецькій області згідно плану роботи буде проведено в жовтні 2015 року.

27 липня під головуванням виконуючого обов’язки начальника Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області Святослава Савицького відбулось  розширене засідання  Колегії Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області. У її роботі взяли участь начальник відділу техногенно-екологічної безпеки, використання водних ресурсів та моніторингу вод Хмельницького обласного управління водних ресурсів - Михайло Молчанов, начальник відділу лісового та мисливського господарства Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства - Віктор Самсонов, начальник управління екологічної експертизи, економіки, моніторингу та зв’язків з громадськістю Департаменту екології та природних ресурсів Хмельницької облдержадміністрації - Валентина Шибецька, Голова Хмельницького обласного осередку Всеукраїнської екологічної ліги - Наталія Міронова, а також керівники та спеціалісти структурних підрозділів Держекоінспекції у Хмельницькій області. На порядку денному засідання колегії розглядались питання здійснення державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища на території Хмельницької області, дотримання особовим складом інспекції виконавської дисципліни та вимог Закону України "Про запобігання корупції" в першому півріччі 2015 року.

Розпочинаючи роботу колегії, виконуючий обов’язки начальника Держекоінспекції у Хмельницькій області Святослав Савицький наголосив на тому, що останні пів року інспекція здійснювала державний нагляд за додержанням вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища на території області в умовах дії мораторію на проведення перевірок підприємств, установ та організацій, фізичних осіб – підприємців контролюючими органами (крім Державної  фіскальної  служби України та Державної фінансової  інспекції України). Всі перевірки протягом січня - червня 2015 року проводились інспекцією виключно з дозволу  Кабінету Міністрів України або за заявкою суб’єкта господарювання щодо його перевірки.  Головуючим на засіданні колегії Святославом Савицьким було проінформовано членів колегії та особовий склад Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області про проект Концепції реформування Державної екологічної інспекції України та її територіальних органів, який був нещодавно представлений на розширеному засіданні колегії Держекоінспекції Українив місті Києві. Зазначений Проект реформування опубліковано на офіційних веб-сайтах Держекоінспекції України та  Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області. Зараз триває його активне обговорення й доопрацювання шляхом проведення круглих столів та консультацій з громадськістю.

Член колегії - голова Хмельницького обласного осередку Всеукраїнської екологічної ліги - Наталія Міронова у своєму виступі відзначила той факт, що громадськість Хмельниччини неодноразово піднімала питання в засобах масової інформації, владних структурах області щодо негативного впливу дії мораторію на довкілля Хмельниччини та вважає недоцільним обмежувати регулюючу функцію держави забороною на перевірки у сфері захисту та раціонального використання природних ресурсів, дотримання екологічних норм, оскільки пріоритет цієї сфери є беззаперечним. «Заборона на здійснення Державною екологічною інспекцією своїх контролюючих функцій означає, що основні багатства України, зокрема, земельні, водні, лісові та інші природні ресурси перебувають під загрозою, оскільки частіш за все припинити порушення у цій сфері вдається лише за наслідками перевірок» - зазначила Наталія Міронова.

         Про основні показники результатів роботи Держекоінспекції у Хмельницькій області у першому півріччі поточного року доповів заступник начальника інспекції Микола Садлій. Окрім того доповідач акцентував увагу присутніх на негативних  наслідках дії мораторію. «Майже за рік фактичної відсутності контролю в сфері використання природних ресурсів на території Хмельницької області вже призвели до негативних наслідків. Одним із таких прикладів дії мораторію є ситуація із забруднення річки Південний Буг та загибелі водних живих біоресурсів в січні цього року. Наразі дія мораторію закінчилась і інспекція приступила до виконання квартального Плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) за додержанням вимог природоохоронного законодавства суб’єктами господарювання на території Хмельницької області» - зауважив Микола Садлій.

Враховуючи спекотні погодні умови, начальник відділу лісового та мисливського господарства Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства  Віктор Самсонов звернув увагу присутніх на проведенні роз’яснювальної роботи серед населення та оперативному висвітленню в засобах масової інформації питання щодо запобігання виникненню пожеж у природних екосистемах області, дотримання правил пожежної безпеки, зокрема щодо недопущення випалювання стерні та сухостою протягом пожежонебезпечного періоду та під час проведення жнивної компанії.

Виступаючи з інформацією з другого  питання порядку денного колегії «Про дотримання в Державній екологічній інспекції виконавської дисципліни, начальник відділу організаційно-аналітичного, документального, матеріально-технічного забезпечення і взаємодії з громадськістю та ЗМІ Єлізавета Войтович наголосила на неухильному дотриманні та недопущенні зриву строків виконання контрольних документів, які надходять на розгляд до інспекції. Під час колегії також було розглянуто питання дотримання вимог антикорупційного законодавства та відмічено той факт, що за звітний період в Державній екологічній інспекції у Хмельницькій області відсутні випадки порушення вимог антикорупційного законодавства.

«У Держекоінспекції постійно проводяться профілактичні та просвітницькі заходи, наради, семінари, роз’яснювальна робота та навчання з питань антикорупційного законодавства», - підкреслив головний спеціаліст з питань запобігання та протидії корупції в інспекції Володимир Котовський.

З усіх питань порядку денного колегія прийняла відповідні рішення. Підсумки роботи колегії підвів виконуючий обов’язки начальника Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області – Голова колегії  Святослав Савицький.

    12 листопада 2013 року під головуванням Гацька Анатолія Анатолійовича – Голови колегії, начальника Державної екологічної інспекції у Луганській області відбулося засідання колегії "Про результати здійснення державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища на території Луганської області за 9 місяців 2013 року".

  У роботі засідання взяли участь члени колегії, завідувач сектору реалізації державної політики у сфері державної служби та місцевого самоврядування Управління державної служби Головного управління державної служби України в Луганській області, керівники та спеціалісти структурних підрозділів.

    На засіданні колегії було розглянуто питання про результати здійснення державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища на території Луганської області за 9 місяців, результати роботи громадських інспекторів з охорони навколишнього природного середовиша, стан виконавської дисципліни та робота зі зверненнями громадян, а також стан претензійно-позовної роботи.

    За високі показники в роботі державні інспектори були відзначені Грамотами та Подяками Державної екологічної інспекції у Луганській області.

  Роботу Державної екологічної Інспекції у Луганській області в частині здійснення державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища на території Луганської області за 9 місяців 2013 року визнано задовільною.

    За результатами роботи колегії прийняті відповідні рішення.

   04 листопада 2013 року під головуванням Рішка Сергія Васильовича – Голови колегії, начальника Держекоінспекції у Закарпатській області відбулося засідання колегії Державної екологічної інспекції у Закарпатській області "Про результати здійснення державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища на території Закарпатської області за 9 місяців 2013 року".

    У роботі засідання взяли участь члени колегії, начальник відділу захисту прав громадян та інтересів держави в екологічній сфері прокуратури Закарпатської області Костів Іван Іванович, керівники та спеціалісти структурних підрозділів Держекоінспекції.

     На засіданні колегії було розглянуто питання про результати здійснення державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища на території Закарпатської області за 9 місяців, про стан виконавської дисципліни та роботу зі зверненням громадян, а також про дотримання вимог Закону України "Про засади запобігання протидії корупції" за 9 місяців 2013 року.

    В загальному роботу Держекоінспекції визнано задовільною. За результатами роботи колегії прийняті відповідні рішення.

14 серпня 2013 року відбулось розширене засіданні колегії Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області під головуванням її начальника Гуменюка Віталя Васильовича. У засіданні також взяли участь Резніков Володимир Юрійович – Голова Громадської ради при Держекоінспекції у Хмельницькій області, керівники структурних підрозділів та особовий склад Держекоінспекції. Було підбито підсумки роботи за перше півріччя 2013 року та визначені пріоритетні завдання на друге півріччя цього року.

Члени колегії внесли пропозицію щодо вирішення питань, що стосуються контролю за дотриманням вимог природоохоронного законодавства. Заслухавши та обговоривши питання порядку денного, роботу Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області за І півріччя 2013 року вирішили визнати задовільною.

За результатами роботи колегії будуть прийняті відповідні рішення.

  23 липня 2013 року під головуванням Савицького Олега Григоровича - начальника Державної екологічної інспекції у Черкаській області - відбулося засідання колегії Держекоінспекції у Черкаській області.

 У засіданні взяли участь члени колегії, представники громадськості та місцевих органів виконавчої влади.

  На порядку денному засідання розглядалися наступні питання:

1. Про результати здійснення державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища за І півріччя 2013 року.

2. Про результати здійснення державного нагляду (контролю) відділом екологічного контролю водних та земельних ресурсів.

3. Про результати здійснення державного нагляду (контролю) відділом екологічного контролю атмосферного повітря, за поводженням з відходами та небезпечними хімічними речовинами.

4. Про результати здійснення державного нагляду (контролю) відділом екологічного контролю природно-заповідного фонду, рослинного та тваринного світу.

5. Про результати аналітичного контролю стану довкілля Черкащини та роботу відділу інструментально-лабораторного контролю.

6. Про роботу сектора бухгалтерського обліку, фінансів та матеріально-технічного забезпечення.

7. Про роботу юридичного сектора.

8. Про роботу відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Черкаської області.

  Загалом, обговорено результати інспекційної діяльності у І півріччі 2013 року, вказано на основні недоліки у роботі, визначено пріоритетні напрямки роботи у наступному звітному періоді. Роботу Держекоінспекції у І півріччі 2013 року визнано задовільною.

20 травня 2013 року відбулося засідання колегії Державної екологічної інспекції у Львівській області, під час якого розглянуто наступні питання:

1. Про підсумки роботи Держекоінспекції у І кварталі 2013 року.

2. Про здійснення державного нагляду (контролю) за поводження з відходами та отруйними хімічними речовинами.

3. Аналіз роботи громадських інспекторів з охорони довкілля протягом І кварталу 2013 року.

4. Аналіз роботи із зверненнями громадян у І кварталі 2013 року.

Загалом, обговорено результати інспекційної діяльності у І кварталі 2013 року, вказано на основні недоліки у роботі, визначено пріоритетні напрямки роботи у наступному звітному періоді. Роботу Держекоінспекції у І кварталі 2013 році визнано задовільною.

Інші Ресурси

актуальна інформація

prioritetyurjad

conzepziya

  
corrupcia

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Інформаційний партнер

Баннер ЕП 300х60

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group