Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

   28 травня 2013 року відбулося розширене засідання колегії Державної екологічної інспекції у Сумській області. Питання порядку денного стосувалися результатів інспекційної діяльності за І квартал 2013 року, проведення акції «За чисте довкілля» та операцій «Первоцвіт» і «Нерест», стану дотримання вимог земельного законодавства, виконавської дисципліни в структурних підрозділах, а також основних засад запобігання і протидії корупції. Окрім працівників Держекоінспекції, на засіданні були присутні представники інших контролюючих органів та громадських організацій.

 Особливу увагу було приділено питанню посилення державного контролю у сфері дотримання вимог природоохоронного законодавства під час надання місцевими радами водних об'єктів в оренду. Зокрема, начальник Держекоінспекції у Сумській області Геннадій Базаров наголосив, що під час виявлення грубих порушень з боку орендарів, інспекторам необхідно клопотати про скасування дозволу на спецводокористування та розірвання договору оренди водного об'єкта.

 Також рішенням колегії було доручено керівникам інспекційних підрозіділів посилити контроль за дотриманням вимог законодавства у сферах охорони атмосферного повітря, поводження з відходами та тарою і пакувальними матеріалами хімічних речовин.

  У порівнянні з результатами за аналогічний період 2012 року, відзначається динаміка значного зростання усіх показників інспекційної діяльності, а отже роботу Держекоінспекції у Сумській області колегія визнала задовільною.

Інші Ресурси

актуальна інформація

prioritetyurjad

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Інформаційний партнер

Баннер ЕП 300х60

 Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group