Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

   28 травня 2013 року відбулося розширене засідання колегії Державної екологічної інспекції у Сумській області. Питання порядку денного стосувалися результатів інспекційної діяльності за І квартал 2013 року, проведення акції «За чисте довкілля» та операцій «Первоцвіт» і «Нерест», стану дотримання вимог земельного законодавства, виконавської дисципліни в структурних підрозділах, а також основних засад запобігання і протидії корупції. Окрім працівників Держекоінспекції, на засіданні були присутні представники інших контролюючих органів та громадських організацій.

 Особливу увагу було приділено питанню посилення державного контролю у сфері дотримання вимог природоохоронного законодавства під час надання місцевими радами водних об'єктів в оренду. Зокрема, начальник Держекоінспекції у Сумській області Геннадій Базаров наголосив, що під час виявлення грубих порушень з боку орендарів, інспекторам необхідно клопотати про скасування дозволу на спецводокористування та розірвання договору оренди водного об'єкта.

 Також рішенням колегії було доручено керівникам інспекційних підрозіділів посилити контроль за дотриманням вимог законодавства у сферах охорони атмосферного повітря, поводження з відходами та тарою і пакувальними матеріалами хімічних речовин.

  У порівнянні з результатами за аналогічний період 2012 року, відзначається динаміка значного зростання усіх показників інспекційної діяльності, а отже роботу Держекоінспекції у Сумській області колегія визнала задовільною.

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group