Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

    12 листопада 2013 року під головуванням Гацька Анатолія Анатолійовича – Голови колегії, начальника Державної екологічної інспекції у Луганській області відбулося засідання колегії "Про результати здійснення державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища на території Луганської області за 9 місяців 2013 року".

  У роботі засідання взяли участь члени колегії, завідувач сектору реалізації державної політики у сфері державної служби та місцевого самоврядування Управління державної служби Головного управління державної служби України в Луганській області, керівники та спеціалісти структурних підрозділів.

    На засіданні колегії було розглянуто питання про результати здійснення державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища на території Луганської області за 9 місяців, результати роботи громадських інспекторів з охорони навколишнього природного середовиша, стан виконавської дисципліни та робота зі зверненнями громадян, а також стан претензійно-позовної роботи.

    За високі показники в роботі державні інспектори були відзначені Грамотами та Подяками Державної екологічної інспекції у Луганській області.

  Роботу Державної екологічної Інспекції у Луганській області в частині здійснення державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища на території Луганської області за 9 місяців 2013 року визнано задовільною.

    За результатами роботи колегії прийняті відповідні рішення.

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group