Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

122717605 березня 2018 року в приміщенні Державної екологічної інспекції в Чернівецькій області проведено засідання колегії за підсумками роботи за 2017 рік.

У роботі колегії взяли участь начальник Управління екології та природних ресурсів Чернівецької обласної державної адміністрації Білоконь М.В., заступник начальника басейнового управління водних ресурсів річок Прут і Сірет Дзюба Я.В., в.о начальника Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства Сахнюк В.А., голова Громадської ради при Держекоінспекції у Чернівецькій області Бірклє О.О. та представники ЗМІ.

На засіданні колегії начальник Державної екологічної інспекції у Чернівецькій області Робулець С.В. доповів про роботу Інспекції протягом 2017 року та детально зупинився на аналізі роботи кожного структурного підрозділу та визначив ефективність здійсненого у 2017 році державного нагляду (контролю) на основі рейтингу показників реалізації наглядових функцій на одного державного інспектора в кожному структурному підрозділі.

1227179

Друге питання, яке було розглянуто на колегії – це робота із зверненнями громадян та аналіз роботи громадських інспекторів з охорони довкілля Чернівецької області за 2017 рік. Перший заступник начальника Собко М.С. детально проаналізував проведену роботи у частині розгляду звернення громадян та відмітив неефективну роботи громадських інспекторів з охорони довкілля.

За Рішенням колегії роботу Державної екологічної інспекції у Чернівецькій області визнано задовільною.

Інші Ресурси

актуальна інформація

prioritetyurjad

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Інформаційний партнер

Баннер ЕП 300х60

 Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group