Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

Головний спеціаліст запобігання та виявлення корупції Кравчук Юрій Юрійович
Заява         Декларація

Головний спеціаліст сектору державного екологічного нагляду (контролю) тваринного світу та біоресурсів Департаменту державного екологічного нагляду (контролю) – державний інспектор у Закарпатській області з охорони навколишнього природного середовища - Козаченко
 Віктор Валентинович. 
Перевірка розпочата 22 серпня 2018 року.
Заява         Декларація

 

Провідний   спеціаліст   відділу державного  екологічного нагляду (контролю) в пунктах пропуску через державний кордон Закарпатьскої області - державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Закарпатської області - Філіп Вірсавія Василівна

Заява         Декларація

 

Провідний   спеціаліст   відділу державного  екологічного нагляду (контролю) в пунктах пропуску через державний кордон Закарпатьскої області - державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Закарпатської області - Орос Янош Іванович

Заява        Декларація


Провідний   спеціаліст   відділу державного  екологічного нагляду (контролю) в пунктах пропуску через державний кордон Закарпатьскої області - державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Закарпатської області Різак Андрій Ілліч 

Заява     Декларація      Результати

Головний  спеціаліст
відділу екологічного контролю водних ресурсів та атмосферного повітря  -  державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Закарпатської області (тимчасова, на період відпустки по догляду за дитиною основного працівника) - Волос Олександра Петрівна

Заява     Декларація      Результати

 

Провідний   спеціаліст   відділу  екологічного  та   радіологічного контролю в зоні діяльності митниць призначення та відправлення - державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Закарпатської області (тимчасова, на період відпустки по догляду за дитиною основного працівника) - Гецко Олег Іванович 

Заява     Декларація     Результати

 

Головний спеціаліст       відділу  організаційно-аналітичного, документального,  матеріально-технічного забезпечення    і     взаємодії     з громадськістю та ЗМІ (тимчасова, на період відпустки по догляду за дитиною основного працівника) - Чулей Омелян Олександрович

Заява     Декларація      Результати

 

Головний спеціаліст відділу екологічного контролю водних ресурсів та атмосферного повітря, державний інспетор з охорони навколишнього природного середовища Закарпатської області (тимчасово) - Петрашко Наталія Олександрівна 

Заява     Декларація     Результати перевірки

 

Головний спеціпліст сектору бухгалтерського обліку та фінансів - Олексик Олександра Іванівна

  Заява     Декларація     Результати перевірки

Начальник відділу екологічного та радіологічного контролю в пунктах пропуску через державний кордон - державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Закарпатської області - Куклишин Микола Миколайович.

Заява     Декларація     Результати перевірки

 Завідувач сектору, головний бухгалтер секору бухгалтерського обліку та фінансів - Федак Наталя Василівна.

Заява     Декларація     Результати

 

Головний спеціаліст – юрисконсульт - Пеняк Надія Михайлівна.

Заява

За результатами перевірки, встановлено, що до Пеняк Надії Михайлівни  не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”.

 

Головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції Митрик Віталій Михайлович.

Заява      Декларація     Результати перевірки

 

Начальник Рішко Сергій Васильович.

Заява       Декларація       Результати перевірки

 

Перший заступник начальника Балега Олександр Юрійович.

Заява       Декларація

 

Заступник начальника Фенцик Оксана Іванівна.

Заява       Декларація

 

Начальник відділу екологічного та радіологічного контролю в пунктах пропуску через державний кордон – старший державний інспектор Делеган Владислав Васильович.

Заява       Декларація        Результати перевірки

 

Заступник начальника відділу екологічного та радіологічного контролю в пунктах пропуску через державний кордон – старший державний інспектор Гуштан Тетяна Вікторівна.

Заява       Декларація        Результати перевірки

 

Головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю в пунктах пропуску через державний кордон – державний інспектор Горинецький Юрій Юрійович.

Заява       Декларація        Результати перевірки

 

Головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю в пунктах пропуску через державний кордон – державний інспектор Данко Іван Іванович.

Заява       Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю в пунктах пропуску через державний кордон – державний інспектор Пригара Ростислав Іванович.

Заява       Декларація        Результати перевірки

 

Провідний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю в пунктах пропуску через державний кордон – державний інспектор Будо Ференц Степанович.

Заява       Декларація

 

Провідний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю в пунктах пропуску через державний кордон – державний інспектор Горінецький Віталій Іванович.

Заява       Декларація        Результати перевірки

 

Провідний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю в пунктах пропуску через державний кордон – державний інспектор Онопа Леонід Васильович.

Заява       Декларація

 

Провідний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю в пунктах пропуску через державний кордон – державний інспектор Халус Юрій Юрійович.

Заява       Декларація

 

Провідний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю в пунктах пропуску через державний кордон – державний інспектор Янківський Мар’ян Іванович.

Заява       Декларація         Результати перевірки

 

Провідний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю в пунктах пропуску через державний кордон – державний інспектор Гірка Петро Миколайович.

Заява       Декларація         Результати перевірки

 

Провідний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю в пунктах пропуску через державний кордон – державний інспектор Довжанин Андрій Степанович.

Заява       Декларація        Результати перевірки

 

Провідний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю в пунктах пропуску через державний кордон – державний інспектор Іваніга Іван Павлович.

 Заява          Декларація        Результати перевірки

 

Провідний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю в пунктах пропуску через державний кордон – державний інспектор Іванчо Ярослав Антонович.

Заява       Декларація        Результати перевірки

 

Провідний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю в пунктах пропуску через державний кордон – державний інспектор Кузнєцов Андрій Вікторович.

Заява        Декларація        Результати перевірки

 

Провідний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю в пунктах пропуску через державний кордон – державний інспектор Пішта Петро Петрович.

Заява        Декларація          Результати перевірки

 

Провідний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю в пунктах пропуску через державний кордон – державний інспектор Попович Вадим Федорович.

Заява        Декларація       Результати перевірки

 

Провідний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю в пунктах пропуску через державний кордон – державний інспектор Свищо Іван Степанович.

Заява        Декларація       Результати перевірки

 

Головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю в пунктах пропуску через державний кордон – державний інспектор Буркало Михайло Йосипович.

Заява           Декларація          Результати перевірки

 

Провідний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю в пунктах пропуску через державний кордон – державний інспектор Бучок Юрій Федорович.

Заява           Декларація          Результати перевірки

 

Провідний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю в пунктах пропуску через державний кордон – державний інспектор Котей Михайло Степанович.

Заява           Декларація          Результати перевірки

 

Провідний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю в пунктах пропуску через державний кордон – державний інспектор Левко Віта Іванівна.

Заява           Декларація           Результати перевірки

 

Провідний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю в пунктах пропуску через державний кордон – державний інспектор Бондаренко Андрій Володимирович.

Заява        Декларація              Результати перевірки

 

Провідний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю в пунктах пропуску через державний кордон – державний інспектор Васильняк Василь Васильович.

Заява        Декларація         Результати перевірки

 

Провідний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю в пунктах пропуску через державний кордон – державний інспектор Галас Василь Васильович.

Заява        Декларація

 

Провідний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю в пунктах пропуску через державний кордон – державний інспектор Готько Степан Степанович.

Заява        Декларація           Результати перевірки

 

Провідний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю в пунктах пропуску через державний кордон – державний інспектор Курта Володимир Юрійович.

Заява        Декларація          Результати перевірки

 

Провідний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю в пунктах пропуску через державний кордон – державний інспектор Левкулич Василь Михайлович.

Заява        Декларація         Результати перевірки

 

Головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю в пунктах пропуску через державний кордон – державний інспектор Олексин Олег Володимирович.

Заява        Декларація         Результати перевірки

 

Провідний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю в пунктах пропуску через державний кордон – державний інспектор Пічкар Володимир Юрійович.

Заява        Декларація         Результати перевірки

 

Провідний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю в пунктах пропуску через державний кордон – державний інспектор Подгорнов Юрій Миколайович.

Заява        Декларація          Результати перевірки

 

Провідний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю в пунктах пропуску через державний кордон – державний інспектор Поляновський Олександр Анатолійович.

Заява        Декларація         Результати перевірки

 

Провідний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю в пунктах пропуску через державний кордон – державний інспектор Трофимчук Олександр Віталійович.

Заява        Декларація          Результати перевірки

 

Провідний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю в пунктах пропуску через державний кордон – державний інспектор Туцканюк Олександр Юрійович.

Заява        Декларація          Результати перевірки

 

Головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю в пунктах пропуску через державний кордон – державний інспектор Сухар Олег Володимирович.

Заява       Декларація           Результати перевірки

 

Головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю в пунктах пропуску через державний кордон – державний інспектор Свищо Олександр Васильович.

Заява       Декларація         Результати перевірки

 

Провідний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю в пунктах пропуску через державний кордон – державний інспектор Газій Ольга Василівна.

Заява       Декларація         Результати перевірки

 

Провідний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю в пунктах пропуску через державний кордон – державний інспектор Когутич Олександр Павлович.

Заява       Декларація        Результати перевірки

 

Провідний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю в пунктах пропуску через державний кордон – державний інспектор Костик Андрій Дмитрович.

Заява       Декларація

 

Провідний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю в пунктах пропуску через державний кордон – державний інспектор Лупак Юлія Іванівна.

Заява       Декларація         Результати перевірки

 

Провідний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю в пунктах пропуску через державний кордон – державний інспектор Малчак Юрій Янович.

Заява       Декларація        Результати перевірки 

 

Провідний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю в пунктах пропуску через державний кордон – державний інспектор Минда Олег Олексійович.

Заява       Декларація       Результати перевірки

 

Провідний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю в пунктах пропуску через державний кордон – державний інспектор Сеник Вячеслав Михайлович.

Заява       Декларація       Результати перевірки

 

Провідний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю в пунктах пропуску через державний кордон – державний інспектор Товтин Іван Іванович.

Заява       Декларація

 

Провідний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю в пунктах пропуску через державний кордон – державний інспектор Белей Володимир Володимирович.

Заява       Декларація        Результати перевірки

 

Провідний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю в пунктах пропуску через державний кордон – державний інспектор Беркі Василь Адальбертович.

Заява       Декларація         Результати перевірки

 

Провідний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю в пунктах пропуску через державний кордон – державний інспектор Бурнадз Тарас Васильович.

Заява       Декларація        Результати перевірки

 

Провідний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю в пунктах пропуску через державний кордон – державний інспектор Лакатош Михайло Михайлович.

Заява       Декларація      Результати перевірки

 

Провідний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю в пунктах пропуску через державний кордон – державний інспектор Марушка Тарас Михайлович.

Заява       Декларація        Результати перевірки

 

Провідний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю в пунктах пропуску через державний кордон – державний інспектор Роман Андрій Андрійович.

Заява       Декларація

 

Провідний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю в пунктах пропуску через державний кордон – державний інспектор Гамар Вероніка Іванівна.

Заява       Декларація         Результати перевірки

 

Провідний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю в пунктах пропуску через державний кордон – державний інспектор Геревич Вікторія Михайлівна.

Заява       Декларація        Результати перевірки

 

Провідний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю в пунктах пропуску через державний кордон – державний інспектор Кузан Василь Васильович.

Заява       Декларація        Результати перевірки

 

Провідний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю в пунктах пропуску через державний кордон – державний інспектор Лосинська Наталія Іванівна.

Заява       Декларація         Результати перевірки

 

Провідний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю в пунктах пропуску через державний кордон – державний інспектор Маргіта Юрій Іванович.

Заява       Декларація          Результати перевірки

 

Провідний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю в пунктах пропуску через державний кордон – державний інспектор Сизоненко Микола Миколайович.

Заява       Декларація        Результати перевірки

 

Провідний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю в пунктах пропуску через державний кордон – державний інспектор Сливка Іван Васильович.

Заява       Декларація        Результати перевірки

 

Провідний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю в пунктах пропуску через державний кордон – державний інспектор Халус Володимир Володимирович.

Заява       Декларація         Результати перевірки

 

Начальник відділу екологічного та радіологічного контролю в зоні діяльності митниць призначення та відправлення  – старший  державний інспектор - Немеш Тарас Васильович.

Заява     Декларація      Результати перевірки

 

Провідний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю в зоні діяльності митниць призначення та відправлення – державний інспектор Бобурка Василь Іванович. 

Заява    Декларація      Результати перевірки

 

Провідний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю в зоні діяльності митниць призначення та відправлення – державний інспектор - Гавриш Роман Степанович.

Заява    Декларація     Результати перевірки

 

Провідний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю в зоні діяльності митниць призначення та відправлення – державний інспектор - Гайдур Володимир Іванович. 

Заява     Декларація     Результати перевірки 

 

Провідний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю в зоні діяльності митниць призначення та відправлення – державний інспектор - Данканич Олег Іванович.

Заява    Декларація      Результати перевірки

 

Провідний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю в зоні діяльності митниць призначення та відправлення – державний інспектор - Куцин Олександр Васильович.

Заява    Декларація      Результати перевірки

 

Провідний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю в зоні діяльності митниць призначення та відправлення – державний інспектор - Лейза Ярослав Михайлович. 

Заява        Декларація

 

Провідний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю в зоні діяльності митниць призначення та відправлення – державний інспектор Лендєл Анатолій Іванович. 

Заява     Декларація     Результати перевірки

 

Провідний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю в зоні діяльності митниць призначення та відправлення – державний інспектор Марина Михайло Михайлович.

Заява    Декларація     Результати перевірки 

 

Провідний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю в зоні діяльності митниць призначення та відправлення – державний інспектор Печко Василь Васильович.

Заява    Декларація      Результати перевірки

 

Провідний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю в пунктах пропуску через державний кордон – державний інспектор - Абдурагімова Вікторія Ельдарівна. 

Заява    Декларація     Результати перевірки

 

Провідний спеціаліст сектору оперативного контролю  – державний інспектор - Голубка Євгенія Михайлівна.  

Заява    Декларація     Результати перевірки

 

Головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю в пунктах пропуску через державний кордон – державний інспектор - Сіка Сергій Михайлович. 

Заява    Декларація       Результати перевірки

 

Головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю в пунктах пропуску через державний кордон – державний інспектор - Полак Михайло Іванович.

Заява    Декларація     Результати перевірки

 

Провідний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю в пунктах пропуску через державний кордон – державний інспектор - Гаврилюк Василь Степанович.

Заява    Декларація        Результати перевірки

 

Провідний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю в пунктах пропуску через державний кордон – державний інспектор - Кіндрат Віталій Михайлович.

Заява    Декларація      Результати перевірки

 

Провідний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю в пунктах пропуску через державний кордон – державний інспектор - Мулеса Михайло Михайлович.

Заява    Декларація      Результати перевірки

 

Провідний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю в пунктах пропуску через державний кордон – державний інспектор - Чикут Василь Миколайович.

Заява    Декларація      Результати перевірки 

 

Провідний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю в пунктах пропуску через державний кордон – державний інспектор - Бабич Наталія Михайлівна.

Заява    Декларація      Результати перевірки

 

Провідний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю в пунктах пропуску через державний кордон – державний інспектор - Ванін Віктор Августинович.

Заява    Декларація      Результати перевірки

 

Провідний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю в пунктах пропуску через державний кордон – державний інспектор - Жураковський Сергій Вікторович.

Заява    Декларація      Результати перевірки

 

Провідний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю в пунктах пропуску через державний кордон – державний інспектор - Потокі Михайло Семенович.

Заява    Декларація     Результати перевірки

 

Провідний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю в пунктах пропуску через державний кордон – державний інспектор - Товт Степан Степанович.

Заява    Декларація      Результати перевірки 

 

Провідний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю в пунктах пропуску через державний кордон – державний інспектор - Чопик Сергій Миколайович.

Заява    Декларація      Результати перевірки

 

Начальник відділу організаційно-аналітичного, документального, матеріально-технічного забезпечення і взаємодії з громадськістю та ЗМІ - Гайда Людмила Йосипівна.

Заява    Декларація      Результати перевірки

 

Завідувач юридичного сектору - Данч Наталія Орестівна.

Заява      Декларація        Результати перевірки

 

Головний бухгалтер сектору бухгалтерського обліку та фінансів - Делеган Ганна Федорівна.

Заява      Декларація         Результати перевірки

 

Завідувач сектору по роботі з персоналом - Крьока Анастасія Іванівна.

Заява      Декларація         Результати перевірки

 

Головний спеціаліст відділу організаційно-аналітичного, документального, матеріально-технічного забезпечення і взаємодії з громадськістю та ЗМІ - Лукачина Мирослава Юріївна.

Заява     Декларація      Результати перевірки

 

Головний спеціаліст сектору бухгалтерського обліку та фінансів - Пічкар Валентина Петрівна.

Заява     Декларація       Результати перевірки

 

Головний спеціаліст відділу організаційно-аналітичного, документального, матеріально-технічного забезпечення і взаємодії з громадськістю та ЗМІ - Улусов Віталій Євгенович.

Заява     Декларація        Результати перевірки

 

Головний спеціаліст відділу організаційно-аналітичного, документального, матеріально-технічного забезпечення і взаємодії з громадськістю та ЗМІ - Цюбик Лідія Іванівна.

Заява     Декларація       Результати перевірки

 

Головний спеціаліст відділу організаційно-аналітичного, документального, матеріально-технічного забезпечення і взаємодії з громадськістю та ЗМІ - Шанта Михайло Васильович.

Заява     Декларація      Результати перевірки

 

Головний спеціаліст відділу організаційно-аналітичного, документального, матеріально-технічного забезпечення і взаємодії з громадськістю та ЗМІ - Станко Крістіна Вячеславівна. 

Заява     Декларація      Результати перевірки 

 

Начальник відділу екологічного контролю земельних ресурсів, за поводженням з відходами та небезпечними хімічними речовинами – старший державний інспектор - Павлишинець Михайло Іванович.

Заява     Декларація

 

Заступник начальника відділу екологічного контролю земельних ресурсів, за поводженням з відходами та небезпечними хімічними речовинами – старший державний інспектор - Попович Діана Василівна.

Заява     Декларація      Результати перевірки

 

Головний спеціаліст відділу екологічного контролю земельних ресурсів, за поводженням з відходами та небезпечними хімічними речовинами – державний інспектор - Богонський Сергій Стахович.

Заява     Декларація      Результати перевірки

 

Головний спеціаліст відділу екологічного контролю земельних ресурсів, за поводженням з відходами та небезпечними хімічними речовинами – державний інспектор - Савко Василь Іванович.

Заява     Декларація      Результати перевірки

 

Головний спеціаліст відділу екологічного контролю земельних ресурсів, за поводженням з відходами та небезпечними хімічними речовинами – державний інспектор - Фозекош Адальберт Федорович.

Заява     Декларація      Результати перевірки

Головний спеціаліст відділу екологічного контролю земельних ресурсів, за поводженням з відходами та небезпечними хімічними речовинами – державний інспектор - Шуста Мар’яна Василівна

Заява     Декларація       Результати перевірки

 

Начальник відділу екологічного контролю водних ресурсів та атмосферного повітря – старший державний інспектор - Машкаринець Сергій Павлович. 

Заява       Декларація        Результати перевірки

 

Головний спеціаліст відділу екологічного контролю водних ресурсів та атмосферного повітря – державний інспектор - Дудаш Ростислав Васильович.

Заява     Декларація      Результати перевірки

 

Головний спеціаліст відділу екологічного контролю водних ресурсів та атмосферного повітря – державний інспектор - Кобилянська Інна Володимирівна.

Заява     Декларація      Результати перевірки

 

Головний спеціаліст відділу екологічного контролю водних ресурсів та атмосферного повітря – державний інспектор - Ковтик Ярослав Іванович.

Заява     Декларація      Результати перевірки

 

Головний спеціаліст відділу екологічного контролю водних ресурсів та атмосферного повітря – державний інспектор - Рубець Володимир Олександрович.

Заява     Декларація      Результати перевірки

 

Начальник відділу екологічного контролю природно-заповідного фонду, рослинного і  тваринного світу  – старший державний інспектор - Баранчик Сергій Андрійович.

Заява     Декларація      Результати перевірки

 

Заступник начальник відділу екологічного контролю природно-заповідного фонду, рослинного і  тваринного світу  – старший державний інспектор - Пекар Юрій Юрійович.

Заява     Декларація      Результати перевірки

 

Головний спеціаліст відділу екологічного контролю природно-заповідного фонду, рослинного і  тваринного світу  – державний інспектор - Дзихор Ярослав Михайлович.

Заява     Декларація      Результати перевірки

 

Головний спеціаліст відділу екологічного контролю природно-заповідного фонду, рослинного і  тваринного світу  – державний інспектор - Дяченко Ігор Борисович.

Заява     Декларація      Результати перевірки

 

Головний спеціаліст відділу екологічного контролю природно-заповідного фонду, рослинного і  тваринного світу  – державний інспектор - Корнута Михайло Іванович.

Заява     Декларація     Результати перевірки 

 

Головний спеціаліст відділу екологічного контролю природно-заповідного фонду, рослинного і  тваринного світу  – державний інспектор - Татарин Роман Володимирович.

Заява     Декларація      Результати перевірки

 

Головний спеціаліст відділу екологічного контролю природно-заповідного фонду, рослинного і  тваринного світу  – державний інспектор - Чіп Олег Володимирович.

Заява     Декларація      Результати перевірки

 

Начальник відділу інструментально-лабораторного контролю – старший державний інспектор - Скоблей Марія Петрівна.  

Заява     Декларація      Результати перевірки

 

Головний спеціаліст відділу інструментально-лабораторного контролю – державний інспектор - Куцин Олена Олександрівна.

Заява     Декларація    Результати перевірки

 

Головний спеціаліст відділу інструментально-лабораторного контролю – державний інспектор - Лехман Катерина Миколаївна.

Заява     Декларація      Результати перевірки

 

Головний спеціаліст відділу інструментально-лабораторного контролю – державний інспектор -Лембак Олена Степанівна.

Заява     Декларація      Результати перевірки

 

Головний спеціаліст відділу інструментально-лабораторного контролю – державний інспектор - Янкович Віктор Михайлович.

Заява     Декларація      Результати перевірки

 

Завідувач сектору екологічного контролю природних ресурсів Верхньо-Тисянського регіону – старший державний інспектор - Яремчук Віктор Іванович.

Заява     Декларація      Результати перевірки

 

Провідний спеціаліст секторуекологічного контролю природних ресурсів Верхньо-Тисянського регіону –  державний інспектор - Туровцій Олександр Габорович. 

Заява     Декларація      Результати перевірки

 

Провідний спеціаліст секторуекологічного контролю природних ресурсів Верхньо-Тисянського регіону –  державний інспектор - Бонка Василь Васильович.

Заява     Декларація      Результати перевірки

 

Провідний спеціаліст секторуекологічного контролю природних ресурсів Верхньо-Тисянського регіону –  державний інспектор - Ботош Іван Юрійович. 

Заява     Декларація      Результати перевірки

 

Завідувач сектору оперативного контролю - старший державний інспектор - Мазуренко Артем Євгенович.

Заява      Декларація       Результати перевірки

 

Головний спеціаліст-юристконсульт юридичного сектору - Камінський Дмитро Євгенович.

Заява       Декларація       Результати перевірки

 

Головний спеціаліст- Дідик Діана Віталіївна.

Заява       Декларація       Результати перевірки

 

Провідний  спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю в пунктах пропуску через державний кордон – державний інспектор - Ридей  Олеся Василівна. 

Заява     Декларація      Результати перевірки 

 

Провідний  спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю в пунктах пропуску через державний кордон – державний інспектор - Феделеш Іван Михайлович.

Заява     Декларація      Результати перевірки 

 

Провідний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю в пунктах пропуску через державний кордон – державний інспектор - Чегіль Олександр Олександрович.

Заява      Декларація      Результати перевірки

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group