Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

Кандидат на посаду головного спеціаліста відділу екологічного контролю земельних ресурсів, за поводженням з відходами та небезпечними хімічними речовинами – державного інспектора з охорони навколишнього природного середовища Харківської області ГУРОВА Олена Павлівна

Заява     Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області - державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Харківської області - Скрипка Руслан Вячеславович.

 Заява     Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області - державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Харківської області -Чепель Юрій Миколайович.

 Заява     Декларація 

 

Кандидат на посаду головного спеціаліста сектору організаційно-аналітичного, документального, матеріально-технічного забезпечення і взаємодії з громадськістю та ЗМІ Держекоінспекції у Харківській області - Рєзнікова Вероніка Михайлівна.

Заява та декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області - державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Харківської області - Ломака Олег Петрович.

Заява та декларація

 

Начальник - Георгіян Артем Павлович.

Заява     Декларація     Результати перевірки

 

Заступник начальника – Шевченко Антон Олександрович.

Заява     Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного контролю земельних ресурсів, за поводженням з відходами та небезпечними речовинами - державний інспектор -  Глущенко Сергій Миколайович.

Заява     Декларація 

 

Головний спеціаліст сектору бухгалтерського обліку - Демідова Ольга Володимирівна.

Заява     Декларація

 

Інформація про кандидатів на посади:

Заброцька А.А.

Декларація

 

Смаль Д.В.

Декларація

 

Заступник начальника відділу екологічного контролю земельних ресурсів, за поводженням з відходами та небезпечними хімічними речовинами – старший державний  інспектор - Трегубенко Вікторія Олександрівна.

Заява     Декларація

 

Головний спеціаліст  відділу екологічного контролю земельних ресурсів, за поводженням з відходами та небезпечними хімічними речовинами – державний інспектор - Гончаренко Ігор Олександрович.

Заява     Декларація

Головний спеціаліст відділу екологічного контролю земельних ресурсів, за поводженням з відходами та небезпечними хімічними речовинами – державний інспектор - Жернова Юлія Іванівна.

Заява     Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного контролю земельних ресурсів, за поводженням з відходами та небезпечними хімічними речовинами – державний інспектор - Кірєєв Олег Володимирович.

Заява     Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного контролю земельних ресурсів, за поводженням з відходами та небезпечними хімічними речовинами – державний інспектор - Осадча Альона Дмитрівна.

Заява     Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного контролю земельних ресурсів, за поводженням з відходами та небезпечними хімічними речовинами – державний інспектор - Фарафонова Юлія Євгенівна.

Заява           Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного контролю земельних ресурсів, за поводженням з відходами та небезпечними хімічними речовинами – державний інспектор - Чорноморець Марія Сергіївна. 

Заява     Декларація

 

Завідувач сектору екологічного контролю водних ресурсів та атмосферного повітря – старший державний інспектор - Мухіна Діана Леонідівна.

Заява     Декларація

Головний спеціаліст сектору екологічного контролю водних ресурсів та атмосферного повітря – державний інспектор - Васильєва Ольга Анатоліївна.

Заява     Декларація

Головний спеціаліст сектору екологічного контролю водних ресурсів та атмосферного повітря – державний інспектор - Гомела Світлана Миколаївна.

Заява     Декларація

 

Головний спеціаліст сектору екологічного контролю водних ресурсів та атмосферного повітря – державний інспектор - Кузнєцова Ольга Анатоліївна.

Заява     Декларація

 

Провідний спеціаліст відділу екологічного контролю земельних ресурсів, головного спеціаліста сектору екологічного контролю водних ресурсів та атмосферного повітря – державний інспектор - Кантор Анна Олександрівна.

Заява     Декларація

 

Начальник відділу інструментально-лабораторного контролю - старший державний інспектор - Артюгіна  Ірина Анатоліївна.

Заява     Декларація

 

Заступник начальника відділу інструментально-лабораторного контролю - старший державний інспектор - Карпенко Наталія Валентинівна.

Заява     Декларація

 

Головний спеціаліст відділу інструментально-лабораторного контролю -державний інспектор - Ніживенко Ольга Олександрівна.

Заява     Декларація

Головний спеціаліст відділу інструментально-лабораторного контролю - державний інспектор - Бражніков Андрій Борисович.

Заява     Декларація

Начальник відділу екологічного контролю природно-заповідного фонду, рослинного і тваринного світу - державний інспектор - Котенко Ігор Олександрович.

Заява     Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного контролю природно-заповідного фонду, рослинного і тваринного світу - державний інспектор - Коростильов Олександр Володимирович.

Заява     Декларація

 

Головний спеціаліст відділуекологічного контролю природно-заповідного фонду, рослинного і тваринного світу - державний інспектор - Заярна Євгенія Артемівна.

Заява     Декларація

 

Головний спеціаліст сектору бухгалтерсього обліку та фінансів Скіба Олена Вікторівна.

Заява     Декларація

Завідувач сектору організаційно-аналітичного, документального, матеріально-технічного забезпечення і взаємодії з громадськістю та ЗМІ - Хабенко Олена Миколаївна.

Заява     Декларація

 

Головний спеціаліст сектору організаційно-аналітичного, документального, матеріально-технічного забезпечення і взаємодії з громадськістю та ЗМІ - Карякін Максим Леонідович.

Заяв     Декларація

 

Головний спеціаліст сектору організаційно-аналітичного, документального, матеріально-технічного забезпечення і взаємодії з громадськістю та ЗМІ - Ворошилова Марина Олександрівна.

Заява      Декларація

 

Завідувач юридичного сектору - Сосіна Інесса Олегівна.

Заява      Декларація

 

Pавідувач сектору по роботі з персоналом - Балашова Марія Григорівна.

Заява      Декларація

 

Головний спеціаліст сектору по роботі з персоналом - Калюжна Світлана Іванівна.

Заява       Декларація

 

Головний спеціаліст сектору бухгалтерського обліку та фінансів - Мартем'янова Ольга Юріївна.

Заява       Декларація

 

 Провідний спеціаліст відділуекологічного контролю природно-заповідного фонду, рослинного і тваринного світу - державний інспектор - Євтушенко Олександр Анатолійович.

 Заява       Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області – державний інспектор - Горулько Василь Миколайович.

Заява        Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області – державний інспектор - Демусенко Дмитро Олександрович.

Заява        Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області – державний інспектор - Касян Олег Васильович.

Заява        Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області – державний інспектор - Бірюков Вадим Вікторович.

Заява        Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області – державний інспектор - Бутенко Анатолій Сергійович.

Заява        Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області – державний інспектор - Васильєв Юрій Борисович.

Заява        Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області – державний інспектор - Герасименко Віталій Дмитрович.

Заява        Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області – державний інспектор - Гонтар Олександр Никонорович.

Заява        Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області – державний інспектор - Бондар Вікторія Петрівна.

Заява        Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області – державний інспектор - Біцуков Віктор Семенович.

Заява        Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області – державний інспектор - Бондаренко Віталій Васильович.

Заява        Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області – державний інспектор - Беспалов Едуард Вадимович.

Заява        Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області – державний інспектор - Комір Валерій Вікторович.

Заява        Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області – державний інспектор - Левченко Євгеній Сергійович.

Заява        Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області – державний інспектор - Кривобоков Владимир Анатолійович.

Заява        Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області – державний інспектор - Скрипник Ігор Борисович.

Заява        Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області – державний інспектор - Твердохліб Аліна Сергіївна.

Заява        Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області – державний інспектор - Заплотній Сергій Петрович.

Заява       Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області – державний інспектор - Зоря Віталій Віталійович.

Заява       Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області – державний інспектор - Колтаков Сергій Миколайович.

Заява       Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області – державний інспектор - Краснокутський Геннадій Васильович.

Заява       Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області – державний інспектор - Орлов Роман Ігорович.

Заява       Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області – державний інспектор - Старов Віталій Петрович

Заява       Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області – державний інспектор - Сушецький Андрій Володимирович.

Заява       Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області – державний інспектор - Фільов Кирило Станіславович.

Заява       Декларація

 

Начальник відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області – старший державний інспектор - Ковтун Володимир Петрович.

Заява        Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області – державний інспектор - Таранов Ілля Васильович.

Заява       Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області – державний інспектор - Удовиченко Марина Борисівна.

Заява       Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області – державний інспектор - Куркін Юрій Васильович. 

Заява       Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області – державний інспектор - Літвиненко Микола Анатолійович.

Заява     Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області – державний інспектор - Омельянов Олег Вячеславович.

Заява       Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області – державний інспектор - Задорожній Сергій Леонідович.

Заява       Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області – державний інспектор - Злобін Юрій Михайлович.

Заява       Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області – державний інспектор - Манич Вадим Михайлович.

Заява       Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області – державний інспектор -Теряник Віктор Олександрович. 

Заява       Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області – державний інспектор - Плахотник Віктор Михайлови. 

Заява     Декларація

 

Провідний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області – державний інспектор - Зубов Євген Ігорович.

Заява     Декларація

 

Провідний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області – державний інспектор - Сахно Володимир Іванович.

Заява     Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області – державний інспектор - Кононенко Сергій Володимирович.

Заява       Декларація 

 

Головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області – державний інспектор - Масюков Іван Олексійович. 

Заява       Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області – державний інспектор - Шелуденко Олег Володимирович.

Заява       Декларація

 

Провідний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області – державний інспектор - Чирков Іван Миколайович.

Заява       Декларація

 

Головний спеціаліст сектору організаційно-аналітичного, документального, матеріально-технічного забезпечення і взаємодії з громадськістю та ЗМІ - Крістова Ганна Михайлівна.

Заява       Декларація

 

Завідувач сектору організаційно-аналітичного, документального, матеріально-технічного забезпечення і взаємодії з громадськістю та ЗМІ - Шевченко Інна Олексіївна.

Заява       Декларація

 

Заступник начальника відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області – старший державний інспектор - Ківшар Володимир Іванович.

Заява       Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області – державний інспектор - Малько Олег Вадимович.

Заява     Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області – державний інспектор - Остапенко Олександр Володимирович.

Заява     Декларація

 

Провідний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області – державний інспектор - Шестак Ігор Геннадійович.

Заява       Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного контролю земельних ресурсів, за поводженням з відходами та небезпечними хімічними речовинами – державний інспектор - Бабенко Дар'я Олександрівна.

Заява       Декларація

 

Провідний спеціаліст сектору екологічного контролю водних ресурсів та атмосферного повітря – державний інспектор -Маркелова Ольга Юріївна.

Заява       Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного контролю земельних ресурсів, за поводженням з відходами та небезпечними хімічними речовинами – державний інспектор - Зайченко Олена Миколаївна.

Заява     Декларація

 

Головний спеціаліст сектору організаційно-аналітичного, документального, матеріально-технічного забезпечення і взаємодії з громадськістю та ЗМІ  - Біловодська Катерина Дмитрівна.

Заява      Декларація 

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group