Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

Кандидат на посаду головного спеціаліста відділу екологічного контролю земельних ресурсів, за поводженням з відходами та небезпечними хімічними речовинами – державного інспектора з охорони навколишнього природного середовища Харківської області ГУРОВА Олена Павлівна

Заява     Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області - державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Харківської області - Скрипка Руслан Вячеславович.

 Заява     Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області - державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Харківської області -Чепель Юрій Миколайович.

 Заява     Декларація 

 

Кандидат на посаду головного спеціаліста сектору організаційно-аналітичного, документального, матеріально-технічного забезпечення і взаємодії з громадськістю та ЗМІ Держекоінспекції у Харківській області - Рєзнікова Вероніка Михайлівна.

Заява та декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області - державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Харківської області - Ломака Олег Петрович.

Заява та декларація

 

Начальник - Георгіян Артем Павлович.

Заява     Декларація     Результати перевірки

 

Заступник начальника – Шевченко Антон Олександрович.

Заява     Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного контролю земельних ресурсів, за поводженням з відходами та небезпечними речовинами - державний інспектор -  Глущенко Сергій Миколайович.

Заява     Декларація 

 

Головний спеціаліст сектору бухгалтерського обліку - Демідова Ольга Володимирівна.

Заява     Декларація

 

Інформація про кандидатів на посади:

Заброцька А.А.

Декларація

 

Смаль Д.В.

Декларація

 

Заступник начальника відділу екологічного контролю земельних ресурсів, за поводженням з відходами та небезпечними хімічними речовинами – старший державний  інспектор - Трегубенко Вікторія Олександрівна.

Заява     Декларація

 

Головний спеціаліст  відділу екологічного контролю земельних ресурсів, за поводженням з відходами та небезпечними хімічними речовинами – державний інспектор - Гончаренко Ігор Олександрович.

Заява     Декларація

Головний спеціаліст відділу екологічного контролю земельних ресурсів, за поводженням з відходами та небезпечними хімічними речовинами – державний інспектор - Жернова Юлія Іванівна.

Заява     Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного контролю земельних ресурсів, за поводженням з відходами та небезпечними хімічними речовинами – державний інспектор - Кірєєв Олег Володимирович.

Заява     Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного контролю земельних ресурсів, за поводженням з відходами та небезпечними хімічними речовинами – державний інспектор - Осадча Альона Дмитрівна.

Заява     Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного контролю земельних ресурсів, за поводженням з відходами та небезпечними хімічними речовинами – державний інспектор - Фарафонова Юлія Євгенівна.

Заява           Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного контролю земельних ресурсів, за поводженням з відходами та небезпечними хімічними речовинами – державний інспектор - Чорноморець Марія Сергіївна. 

Заява     Декларація

 

Завідувач сектору екологічного контролю водних ресурсів та атмосферного повітря – старший державний інспектор - Мухіна Діана Леонідівна.

Заява     Декларація

Головний спеціаліст сектору екологічного контролю водних ресурсів та атмосферного повітря – державний інспектор - Васильєва Ольга Анатоліївна.

Заява     Декларація

Головний спеціаліст сектору екологічного контролю водних ресурсів та атмосферного повітря – державний інспектор - Гомела Світлана Миколаївна.

Заява     Декларація

 

Головний спеціаліст сектору екологічного контролю водних ресурсів та атмосферного повітря – державний інспектор - Кузнєцова Ольга Анатоліївна.

Заява     Декларація

 

Провідний спеціаліст відділу екологічного контролю земельних ресурсів, головного спеціаліста сектору екологічного контролю водних ресурсів та атмосферного повітря – державний інспектор - Кантор Анна Олександрівна.

Заява     Декларація

 

Начальник відділу інструментально-лабораторного контролю - старший державний інспектор - Артюгіна  Ірина Анатоліївна.

Заява     Декларація

 

Заступник начальника відділу інструментально-лабораторного контролю - старший державний інспектор - Карпенко Наталія Валентинівна.

Заява     Декларація

 

Головний спеціаліст відділу інструментально-лабораторного контролю -державний інспектор - Ніживенко Ольга Олександрівна.

Заява     Декларація

Головний спеціаліст відділу інструментально-лабораторного контролю - державний інспектор - Бражніков Андрій Борисович.

Заява     Декларація

Начальник відділу екологічного контролю природно-заповідного фонду, рослинного і тваринного світу - державний інспектор - Котенко Ігор Олександрович.

Заява     Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного контролю природно-заповідного фонду, рослинного і тваринного світу - державний інспектор - Коростильов Олександр Володимирович.

Заява     Декларація

 

Головний спеціаліст відділуекологічного контролю природно-заповідного фонду, рослинного і тваринного світу - державний інспектор - Заярна Євгенія Артемівна.

Заява     Декларація

 

Головний спеціаліст сектору бухгалтерсього обліку та фінансів Скіба Олена Вікторівна.

Заява     Декларація

Завідувач сектору організаційно-аналітичного, документального, матеріально-технічного забезпечення і взаємодії з громадськістю та ЗМІ - Хабенко Олена Миколаївна.

Заява     Декларація

 

Головний спеціаліст сектору організаційно-аналітичного, документального, матеріально-технічного забезпечення і взаємодії з громадськістю та ЗМІ - Карякін Максим Леонідович.

Заяв     Декларація

 

Головний спеціаліст сектору організаційно-аналітичного, документального, матеріально-технічного забезпечення і взаємодії з громадськістю та ЗМІ - Ворошилова Марина Олександрівна.

Заява      Декларація

 

Завідувач юридичного сектору - Сосіна Інесса Олегівна.

Заява      Декларація

 

Pавідувач сектору по роботі з персоналом - Балашова Марія Григорівна.

Заява      Декларація

 

Головний спеціаліст сектору по роботі з персоналом - Калюжна Світлана Іванівна.

Заява       Декларація

 

Головний спеціаліст сектору бухгалтерського обліку та фінансів - Мартем'янова Ольга Юріївна.

Заява       Декларація

 

 Провідний спеціаліст відділуекологічного контролю природно-заповідного фонду, рослинного і тваринного світу - державний інспектор - Євтушенко Олександр Анатолійович.

 Заява       Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області – державний інспектор - Горулько Василь Миколайович.

Заява        Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області – державний інспектор - Демусенко Дмитро Олександрович.

Заява        Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області – державний інспектор - Касян Олег Васильович.

Заява        Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області – державний інспектор - Бірюков Вадим Вікторович.

Заява        Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області – державний інспектор - Бутенко Анатолій Сергійович.

Заява        Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області – державний інспектор - Васильєв Юрій Борисович.

Заява        Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області – державний інспектор - Герасименко Віталій Дмитрович.

Заява        Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області – державний інспектор - Гонтар Олександр Никонорович.

Заява        Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області – державний інспектор - Бондар Вікторія Петрівна.

Заява        Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області – державний інспектор - Біцуков Віктор Семенович.

Заява        Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області – державний інспектор - Бондаренко Віталій Васильович.

Заява        Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області – державний інспектор - Беспалов Едуард Вадимович.

Заява        Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області – державний інспектор - Комір Валерій Вікторович.

Заява        Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області – державний інспектор - Левченко Євгеній Сергійович.

Заява        Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області – державний інспектор - Кривобоков Владимир Анатолійович.

Заява        Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області – державний інспектор - Скрипник Ігор Борисович.

Заява        Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області – державний інспектор - Твердохліб Аліна Сергіївна.

Заява        Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області – державний інспектор - Заплотній Сергій Петрович.

Заява       Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області – державний інспектор - Зоря Віталій Віталійович.

Заява       Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області – державний інспектор - Колтаков Сергій Миколайович.

Заява       Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області – державний інспектор - Краснокутський Геннадій Васильович.

Заява       Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області – державний інспектор - Орлов Роман Ігорович.

Заява       Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області – державний інспектор - Старов Віталій Петрович

Заява       Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області – державний інспектор - Сушецький Андрій Володимирович.

Заява       Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області – державний інспектор - Фільов Кирило Станіславович.

Заява       Декларація

 

Начальник відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області – старший державний інспектор - Ковтун Володимир Петрович.

Заява        Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області – державний інспектор - Таранов Ілля Васильович.

Заява       Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області – державний інспектор - Удовиченко Марина Борисівна.

Заява       Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області – державний інспектор - Куркін Юрій Васильович. 

Заява       Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області – державний інспектор - Літвиненко Микола Анатолійович.

Заява     Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області – державний інспектор - Омельянов Олег Вячеславович.

Заява       Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області – державний інспектор - Задорожній Сергій Леонідович.

Заява       Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області – державний інспектор - Злобін Юрій Михайлович.

Заява       Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області – державний інспектор - Манич Вадим Михайлович.

Заява       Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області – державний інспектор -Теряник Віктор Олександрович. 

Заява       Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області – державний інспектор - Плахотник Віктор Михайлови. 

Заява     Декларація

 

Провідний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області – державний інспектор - Зубов Євген Ігорович.

Заява     Декларація

 

Провідний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області – державний інспектор - Сахно Володимир Іванович.

Заява     Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області – державний інспектор - Кононенко Сергій Володимирович.

Заява       Декларація 

 

Головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області – державний інспектор - Масюков Іван Олексійович. 

Заява       Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області – державний інспектор - Шелуденко Олег Володимирович.

Заява       Декларація

 

Провідний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області – державний інспектор - Чирков Іван Миколайович.

Заява       Декларація

 

Головний спеціаліст сектору організаційно-аналітичного, документального, матеріально-технічного забезпечення і взаємодії з громадськістю та ЗМІ - Крістова Ганна Михайлівна.

Заява       Декларація

 

Завідувач сектору організаційно-аналітичного, документального, матеріально-технічного забезпечення і взаємодії з громадськістю та ЗМІ - Шевченко Інна Олексіївна.

Заява       Декларація

 

Заступник начальника відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області – старший державний інспектор - Ківшар Володимир Іванович.

Заява       Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області – державний інспектор - Малько Олег Вадимович.

Заява     Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області – державний інспектор - Остапенко Олександр Володимирович.

Заява     Декларація

 

Провідний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Харківської області – державний інспектор - Шестак Ігор Геннадійович.

Заява       Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного контролю земельних ресурсів, за поводженням з відходами та небезпечними хімічними речовинами – державний інспектор - Бабенко Дар'я Олександрівна.

Заява       Декларація

 

Провідний спеціаліст сектору екологічного контролю водних ресурсів та атмосферного повітря – державний інспектор -Маркелова Ольга Юріївна.

Заява       Декларація

 

Головний спеціаліст відділу екологічного контролю земельних ресурсів, за поводженням з відходами та небезпечними хімічними речовинами – державний інспектор - Зайченко Олена Миколаївна.

Заява     Декларація

 

Головний спеціаліст сектору організаційно-аналітичного, документального, матеріально-технічного забезпечення і взаємодії з громадськістю та ЗМІ  - Біловодська Катерина Дмитрівна.

Заява      Декларація 

Інші Ресурси

актуальна інформація

prioritetyurjad

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Інформаційний партнер

Баннер ЕП 300х60

 Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group