Щодо пожежі в місті Калуш

12 січня 2019 року  о 21:08 на пункт зв'язку Державної пожежно-рятувальної частини №24 з охорони об’єктів ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” надійшло  повідомлення про пожежу в корпусі № 424 цеху піролізу, компримування та поділу пірогазу виробництва “Етилену та поліетилену” ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ”, поблизу міста Калуш Івано-Франківської області.
За даними Управління ДСНС України в Івано-Франківській області,
розмір площадки, на якій розміщена відкрита виробнича установка становить, орієнтовно, 15х50 м, виробничий тиск газу в системі становить 105 атм., зрідженого газу 38 атм. Відбувається факельне горіння з системи трубопроводу на площі близько 4 м.кв. та висотою 15 м. Інженерно-технічним персоналом о 21.15 год. здійснено перекриття засувок подачі сировини на вводі в установку. Станом на 23.00 год., за інформацією керівника об’єкту орієнтовний час вигорання залишків продукту становитиме близько 2 год. 

На місці створено штаб пожежогасіння, в склад якого увійшли представники інженерно-технічного складу об’єкту. 

До гасіння пожежі залучено 20 од. техніки та 110 чол. особового складу пожежно-рятувальних підрозділів У ДСНС в Івано-Франківській області.

О 23:48 пожежу локалізовано.  13 січня о 10:44 пожежу ліквідовано.

Причина виникнення пожежі та збитки встановлюються. Потерпілих немає.  Екологічна ситуація знаходиться під контролем Держекоінспекції. 

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці