Державна екологічна інспекція у Донецькій області звертається до поліції за фактом жорстокого поводження із тваринами

Державна екологічна інспекція у Донецькій області звертається до поліції за фактом жорстокого поводження із тваринами, що призвело до загибелі лева із Покровського звіринцю.

Державна екологічна інспекція у Донецькій області отримала попередні результати розтину лева, якого 17 січня разом із іншими тваринами через неналежні умови утримання, було вилучено із приватного звіринцю у Покровську та перевезено до Центру реабілітації диких тварин у м. Василівка Запорізької області. 
У ніч на 20 січня стан тварин погіршився. Ветеринар констатував загибель лева. 
Для встановлення причини смерті тварини було проведено паталогоанатомічний розтин, у ході якого встановлено, що причиною смерті стало виснаження із характерною низькою масою тіла.
На підставі цього Державна екологічна інспекція у Донецькій області терміново звертається до Національної поліції із заявою про злочин, а саме виявлений факт смерті тварини у результаті жорстокого поводження із нею. Також Державна екологічна інспекція вимагає невідкладно накласти арешт на всіх диких тварин, які перебувають на території комплексу в м.Покровськ для усунення загроз їх життю та недопущення загибелі.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці