Позов Державної екологічної інспекції у Запорізькій області задоволено

Рішенням Запорізького окружного адміністративного суду задоволено позов Державної екологічної інспекції у Запорізькій області щодо зупинення виконання робіт  ТОВ «Стімекс» пов’язаних зі здійсненням викидів забруднюючих речовин  в атмосферне повітря без дозволу спеціально уповноваженого органу виконавчої влади.

У серпні 2018 року спеціалістами Інспекції проведено планову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства ТОВ «Стімекс». Під час перевірки встановлено, що ТОВ «Стімекс у м. Запоріжжі експлуатує технологічне обладнання пов’язане з утворенням забруднюючих речовин та здійснює викиди в атмосферне повітря без дозволу спеціально уповноваженого органу виконавчої влади, що є порушенням статтями 10, 11 Закону України «Про охорону атмосферного повітря».

За фактом виявленого порушення до адміністративної відповідальності за частиною 1 статті 78 Кодексу України про адміністративні правопорушення притягнуто посадову особу підприємства. За результатами перевірки внесено припис на усунення виявлених порушень. Одночасно з цим, Інспекцією подано позовну заяву до суду щодо застосування заходів реагування у сфері державного нагляду (контролю) діяльності підприємства.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці