На Вінничині виявлено бракоеньєра

29 січня, спеціалістами Державної екологічної інспекції у Вінницькій області, спільно з громадським інспектором з охорони довкілля та працівникам Бершадського відділу поліції Головного управління Нацполіції було затримано двох громадян, які здійснювали незаконний вилов водних живих ресурсів.

Так, на р. Берладинка Бершадського району, за допомогою 8 сіток загальною довжиною 550 метрів та бура порушниками було виловлено 435 карасів, 37 судаків, 1 щуку, 1 товстолоба, 3 окуня, 2 білих амура та 14 сомів. Такі дії є порушенням ст. 27 та 51 Закону України «Про тваринний світ», а також п. 3.15 Правил спортивного та любительського рибальства. Розрахована сума збитків становить 33 тисяч 371 гривень.

30 січня Державної екологічної інспекції у Вінницькій області, спільно з працівникам Бершадського відділу поліції Головного управління Нацполіції було повторно затримано одного із громадян. Цього разу ним на р. Південний Буг в с. Берізки Бершадського району  було здійснено незаконний вилов риби за допомогою 6 сіток загальною довжиною 300 метрів та буром. В результаті незаконних дій було виловлено 11 коропів, 4 судака, 2 білих амура та 2 товстолоба. Розрахована сума збитків становить 6 426 грн.

Загальна сума розрахованих збитків становить 39 тисяч 797 гривень.

На даний час матеріали готуються для передачі на розгляд до Бершадського районного суду.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці