Браконьєрів-електровудочників затримано на «гарячому» на Чернігівщині

06 лютого в ході проведення спільної перевірки по контролю за станом охорони та використанням об’єктів рослинного та тваринного світу в Сновському районі Чернігівської області на річці См׳яч, громадським інспектором з охорони довкілля у Чернігівській області спільно з активістами та працівниками правоохоронних органів, виявлено та затримано трьох осіб, які проводили незаконний лов риби із застосуванням електроструму.

При цьому порушники відловили риби цінних порід понад 30 кг, а саме: плітки-144 штуки, щук-28 штук та 3 окуні. На місце викликано слідчо-оперативну групу Сновського відділення поліції Менського відділу поліції Головного управління Нацполіції в Чернігівській області.

Осіб порушників встановлено та доправлено до Сновського відділення поліції для складання відповідних матеріалів. У зловмисників вилучено незаконно виловлену рибу, гумовий човен, підсаку, акумулятор з дротами, ліхтар та прилад для електролову. Сума заподіяної шкоди становить понад 20 тисяч гривень. Сновським відділенням поліції внесено запис до ЄРДР та порушено кримінальне провадження за ст. 248 Кримінального Кодексу України.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці