УМАНСЬКИЙ АСФАЛЬТОБЕТОННИЙ ЗАВОД ТОВ "АВАНГАРД" ДОБРОВІЛЬНО КОМПЕНСУВАВ ШКОДУ ЗАВДАНУ НАВКОЛИШНЬОМУ ПРИРОДНОМУ СЕРЕДОВИЩУ В РОЗМІРІ 237 ТИСЯЧ 695 ГРИВЕНЬ

Реагуючи на звернення жителів м. Умань, Державною екологічною інспекцією Центрального округу проведено позапланову перевірку підприємства, що здійснює виробництво дорожньо-будівельних матеріалів ТОВ «Авангард». 

 В результаті перевірки встановлені численні порушення природоохоронного законодавства в сфері охорони атмосферного повітря: - не виконання вимог, що встановлені в дозволі на викиди для майданчика 1; не вирішено питання постановки (зняття) на державний облік в галузі охорони атмосферного повітря; не запроваджуються заходи щодо скорочення викидів забруднюючих речовин в атмосферу в періоди несприятливих метеорологічних умов; порушення правил експлуатації газоочисних установок; - наднормативні викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря (без дозволу) від майданчика №1, м. Умань вул. Індустріальна, 26. 

 Державною екологічною інспекцію Центрального округу подано позов до Черкаського окружного адміністративного суду про тимчасову заборону (зупинення) діяльності майданчиків №2, №3 ТОВ «Авангард» та розраховані збитки за наднормативні викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря (без дозволу) на суму 237 тисяч 694 гривень., які відшкодовані підприємством у повному обсязі.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці