Держекоінспекція впроваджує заходи для боротьби з корупцією

Основою боротьби з корупцією в Держекоінспекції стане персональна відповідальність керівника.

На цьому наголосив голова Державної екологічної інспекції Андрій Мальований під час оперативної онлайн наради з керівниками підрозділів Центрального апарату та територіальних органів ДЕІ.

«Якщо в територіальному підрозділі ДЕІ буде зафіксовано два або більше випадків протиправних корупційних дії у зв'язку з перевищенням повноважень або отриманням незаконної вигоди, заходи вживатимуться негайно - керівника буде звільнено!», - зазначив Андрій Мальований.

Голова ДЕІ підкреслив, що факти корупційних дій нещодавно мали місце у Волинській області.

«Уже зараз розпочато комплексну перевірку ДЕІ у Волинській області, де були виявлені випадки перевищення інспекторами своїх повноважень. Під час цього заходу проконтролюємо дії всіх працівників – від інспекторів до керівництва»,.- повідомив Андрій Мальований.

За словами голови ДЕІ, цього року в Держекоінспекції продовжується вже розпочата антикорупційна робота.

«Зокрема, спільно з представниками урядово-громадської ініціативи «Разом проти корупції» напрацьовано проекти антикорупційних заходів, що будуть реалізовуватись протягом року. Крім того, Держекоінспекція здійснює і власні заходи згідно з Антикорупційною програмою на 2020-2021 роки», - додав Андрій Мальований.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці