На роботу до Офісу Держекоінспекції у Кривому Розі запрошуються спеціалісти

До Офісу Держекоінспекції у Кривому Розі запрошують фахівців на керівні посади. Чекають на професійних, досвідчених, вмотивованих та енергійних спеціалістів.

Про добір кадрів повідомив голова Державної екологічної інспекції Андрій Мальований.

«Минулого тижня відбулось офіційне відкриття Офісу Держекоінспекції у Кривому Розі. Його мета – посилення боротьби проти забруднення довкілля промисловістю і як наслідок – позитивні перетворення в екології України. Зараз ми шукаємо спеціалістів, які зможуть реалізувати цю мету», - заявив Андрій Мальований.

Він підкреслив, що робота в інспекції не буде простою, але однозначно буде цікавою.

«Робота у Держекоінспекції – це справжній виклик, який передбачає складні завдання, значні ризики та законодавчі обмеження. Водночас це цікава і різноманітна справа, що дає цінний досвід.
Тож чекаємо на професійних, досвідчених, вмотивованих та енергійних спеціалістів, які вміють знаходити рішення у будь-яких ситуаціях і готові братися за непрості завдання», - зазначив Андрій Мальований.

Наразі в Офісі Держекоінспекції у Кривому Розі відкриті наступні вакансії:

  • начальник відділу державного екологічного нагляду (контролю) промислового забруднення Управління державного екологічного нагляду (контролю) промислового забруднення - старший державний інспектор України з охорони навколишнього природного середовища (https://career.gov.ua/site/view-vacantion?id=50417);

  • головний спеціаліст відділу державного екологічного нагляду (контролю) промислового забруднення Управління державного екологічного нагляду (контролю) промислового забруднення - державний інспектор України з охорони навколишнього природного середовища (https://career.gov.ua/site/view-vacantion?id=50433);

  • провідний спеціаліст відділу державного екологічного нагляду (контролю) промислового забруднення Управління державного екологічного нагляду (контролю) промислового забруднення - державний інспектор України з охорони навколишнього природного середовища (https://career.gov.ua/site/view-vacantion?id=50438).

Умови подачі документів та контакти для отримання додаткової інформації вказані за посиланнями вище.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці