Офіс Держекоінспекції в Кривому Розі збільшує кадровий склад

У Офісі Центрального апарату Держекоінспекції у Кривому Розі продовжується розгляд документів у кандидатів, які пройшли добір на вакантні посади і планують працювати у підрозділі.

Це високоваліфіковані спеціалісти з досвідом роботи з великими промисловими підприємствами, які допоможуть посилити контроль за дотриманням природоохоронного законодавства в регіоні.

Між тим, в Офісі ДЕІ у Кривому Розі продовжується продуктивна комунікація з місцевим активом. Так, сьогодні відбулась зустріч з учасником громадської спілки «Екологічна рада Криворіжжя».
Активіст висловив надію, що робота Офісу дозволить вирішити нагальні екологічні проблеми області. Зокрема, наголосив на забрудненні річки Інгулець.

Контроль за вирішенням цієї проблеми залишається одним з пріоритетних питань підрозділу. Офіс Держекоінспекції здійснює всі заплановані перевірки великих промислових підприємств, які здійснюють скид зворотних вод до річки Інгулець. У разі виявлення порушень про це буде повідомлятися громадськість.

Також в рамках зустрічі обговорювалась можлива участь громадських активістів у подальших перевірках інспекції. Представники ДЕІ наголосили, що таку компетенцію мають громадські інспектори, тож активістам було запропоновано долучитись до команди добровольців Держекоінспекції.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці