Понад 60 мільйонів гривень збитків розраховано Держекоінспекцією протягом тижня

Територіальні та міжрегіональні територіальні органи Державної екологічної інспекції України з 12 по 18 лютого 2021 року розрахували збитків на суму 60 млн 676 тис. гривень за порушення вимог природоохоронного законодавства.

Загалом проведено 814 перевірок на 301 об’єкті державного нагляду (контролю), складено 757 протоколів про адміністративні правопорушення. Сума накладених штрафних санкцій складає 178 тис. гривень.

Найбільш резонансне порушення вимог природоохоронного законодавства було зафіксоване в Донецькій області. Інспекцією проведено розрахунок збитків та пред’явлено претензію ТОВ «Краматорськтеплоенерго» на суму 51 млн 584 тис. 67 грн. за наднормативні викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарного джерела викидів в результаті експлуатації котлів.

Ще одне масштабне порушення зафіксоване у Придніпровському окрузі. Так, 3 млн 168 тис. 890 грн збитків розраховано ДЕІ за несанкціоноване зняття громадянином родючого шару ґрунту на земельній ділянці загальною площею 26 га. Наразі готуються матеріали для передачі до органів прокуратури.

Значної шкоди земельним ресурсам також було завдано у Столичному окрузі. За засмічення земельної ділянки площею 2 га твердими побутовими відходами за відсутності проєктно-технічної документації на сміттєзвалище та паспорта місця видалення відходів (МВВ) підприємству ДКВП «Комунальник» було пред’явлено збитків на суму 1 млн 590 тис.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці