Офіс Держекоінспекції у Кривому Розі зможе значно швидше реагувати на випадки порушення природоохоронного законодавства!

Питання ефективної комунікації обговорили сьогодні під час засідання постійної комісії Криворізької міської ради з питань реалізації стратегії розвитку міста та інвестицій, в якій взяли участь фахівці Офісу ДЕІ.

В ході зустрічі було обговорено ряд важливих питань серед яких і можливість співпраці між Державною екологічною інспекцією та КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу». Останні розповіли про свої напрацювання щодо проведення моніторингу атмосферного повітря у 2020 році, який здійснюється за допомогою стаціонарних пунктів, що знаходяться на балансі комунального підприємства. Опрацьовані дані з таких пунктів будуть надаватися фахівцям ДЕІ. Інспекція, в свою чергу, використає ці дані під час планування подальших перевірок промислових підприємств міста. Така співпраця забезпечить оперативний обмін інформацією та пришвидшить реагування на порушення природоохоронного законодавства.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці