Створена робоча група з питань практики застосування законодавства в роботі Держекоінспекції

У Держекоінспекції розпочала роботу робоча група з питань практики застосування законодавства у сфері природоохоронного контролю. До неї увійшли представники бізнесу і громадськості, які працюватимуть над приведенням українського законодавства до європейських вимог.

Про це повідомив голова Державної екологічної інспекції Андрій Мальований.

«Мета робочої групи – приведення української законодавчої та нормативно-правової бази в частині здійснення екологічного контролю у відповідність до вимог європейського законодавства. І ця трансформація обов’язково має враховувати інтереси всіх сторін – і бізнесу, і громадян», - пояснив Андрій Мальований.

Під час першого засідання групи була загострена увага на вимогах Європейського зеленого курсу, який зараз впроваджується в ЄС.

«Робоча група буде напрацьовувати проекти нормативно-правових актів, які дозволять забезпечити реалізацію зеленого курсу. Перш за все, це методика, за допомогою якої ДЕІ зможе перевіряти звіти підприємств щодо викидів парникових газів. Також активно співпрацюватимемо з бізнесом, надаючи консультації щодо законодавчих нововведень», - підкреслив Андрій Мальований.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці