Держекоінспекція уклала Меморандум про співпрацю з ДП «УкрНДНЦ»

Держекоінспекція підписала Меморандум про співпрацю з ДП «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості», що передбачає обмін досвідом та інформацією у сфері технічного регулювання.

Про це повідомляє прес-служба Державної екологічної інспекції України.

«ДП «УкрНДНЦ» має багаторічний досвід розробки національних стандартів у різних сферах. Зокрема, держпідприємство брало участь у створенні техрегламентів для проведення державного ринкового нагляду і контролю нехарчової продукції. Нагадуємо, що Держекоінспекція визначена одним із органів ринкового нагляду та уповноважена на проведення перевірок якості паливно-мастильних матеріалів», - йдеться у повідомленні.

Завдяки підписанню Меморандуму з ДП «УкрНДНЦ» інспекція зможе оперативно отримувати консультації у сфері технічного регулювання, забезпечувати підвищення кваліфікації для інспекторів та спільно працювати над оновленням стандартів та технічних документів.

«Це дозволить не лише покращити точність та ефективність природоохоронного контролю, а й всіляко сприяти розвитку системи стандартизації в Україні», - додала прес-служба ДЕІ.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці