Держекоінспекція звернулась до суду, щоб притягнути КП «Дубноводоканал» до відповідальності за численні екологічні порушення

Комунальне підприємство «Дубноводоканал» уникає відповідальності за численні порушення природоохоронного законодавства, збитки від яких становлять понад 2 мільйони гривень. Держекоінспекція у судовому порядку виборює покарання для посадових осіб підприємства.

Про це повідомили у прес-службі Державної екологічної інспекції України.

«Під час останньої перевірки підприємства Держекоінспекція виявила невиконання приписів щодо припинення скидання недостатньо очищених стічних вод. Стоки потрапляють на земельні ділянки, що загрожує забрудненням підземних вод.

Крім того, ДЕІ зафіксувала, що підприємство не дотримується правил експлуатації полігону побутових відходів та здійснює викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря зі стаціонарних джерел, що не враховані у відповідних дозволах», - йдеться у повідомленні Держекоінспекції.

Збитки, розраховані інспекцією за ці порушення, не були відшкодовані підприємством у визначений термін.

«Щоб притягнути посадових осіб КП «Дубноводоканал» до відповідальності, інспекція направила матеріали перевірки до Управління служби безпеки України в Рівненській області. На даний час слідчим відділенням Дубенського ВП ГУНП в Рівненській області проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за фактом виявлених порушень», - зазначається у новині.

Також тривають судові процеси стосовно протиправних дій КП «Дубноводоканал».

«Держекоінспекція до останньої інстанції боротиметься за справедливе покарання для забруднювача довкілля», - підкреслили у ДЕІ.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці