Держекоінспекція спільно з Держприкордонслужбою буде фіксувати випадки браконьєрства на морі

Випадки браконьєрства на Чорному морі будуть фіксуватись за допомогою дронів.

Про це сьогодні під час робочої поїздки до Одещини повідомив Голова Державної екологічної інспекції України Андрій Мальований.

Він також додав, що спільно з представниками Державної прикордонної служби ДЕІ планує посилення заходів контролю у морській акваторії.

Так, для виявлення порушень будуть використовуватися дрони, які ДПС активно використовує у своїй роботі.

"За допомогою безпілотників прикордонники здійснюють обстеження морської акваторії. Нерідко ними виявляються і порушення природоохоронного законодавства, зокрема, факти браконьєрського промислу. У разі виявлення таких випадків Держприкордонслужба передаватиме інформацію ДЕІ. На основі цих даних інспекція зможе провести позапланову перевірку, притягнути порушників до відповідальності та конфіскувати незаконні знаряддя лову", - уточнив очільник відомства.

Андрій Мальований також наголосив, що така співпраця є вкрай важливою для протидії браконьєрству, адже щороку обсяги незаконного вилову риби зростають. У 2019 році ДЕІ склала 3680 адміністративних протоколів на порушників правил рибальства, а у 2020 році ця кількість склала вже 5286. І це лише виявлені випадки. Значна кількість фактів браконьєрства залишається в тіні.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці