Держекоінспекція склала понад 1200 протоколів про адміністративні порушення протягом тижня

В період з 23 по 29 квітня територіальні та міжрегіональні органи Державної екологічної інспекції провели 855 перевірок щодо дотримання природоохоронного законодавства. За фактами порушень було складено 1232 адміністративних протоколи. Сума збитків, пред'явлена за екологічні злочини, склала понад 22 мільйони гривень.

Про це повідомляє пресслужба Державної екологічної інспекції України.

Найбільш резонансне порушення зафіксоване у Одеській області. Інспекція пред’явила претензію ВК «Екологія» на суму 11,3 мільйона гривень за забруднення земельної ділянки. Полігон твердих побутових відходів, що знаходиться у користуванні підприємства, не був оснащений системою вилучення та знешкодження фільтрату.

Також понад 2 мільйона гривень збитків пред'явлено ПрАТ «Інгулецький ГЗК» у Дніпропетровській області за наднормативні викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря без відповідного дозволу.

Ще майже 2 мільйона гривень збитків має сплатити ПрАТ «ЗБВ-1», що у місті Київ за викиди в атмосферне повітря без дозвільних документів.

Крім того, протягом тижня Держекоінспекція зафіксувала низку фактів незаконної вирубки дерев, а саме:

  • У ДП «Ужгородське ЛГ» Закарпатської області, якому направлена претензія на суму понад 630 тисяч гривень. Матеріали спрямовано до Управління СБУ в Закарпатській області.

  • У Черкаській області, де невідомими особами здійснено незаконну рубку та завдано збитків на суму 634,1 тисячі гривень. Матеріали направлено до Черкаського РУП ГУНП.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці