У Держекоінспекції з’являться цифрові інструменти громадського контролю

Перший заступник Голови Держекоінспекції Дмитро Заруба підписав Меморандум про співпрацю між Держекоінспекцією та агенцією «Е-Екологія», в рамках якого установи співпрацюватимуть над розробкою цифрових механізмів громадського контролю.

Про це повідомила пресслужба Державної екологічної інспекції України.

Цифрова агенція «Е-Екологія» займається створенням програмних продуктів для смартфонів та ПК, а також сайти, використовуючи власну запатентовану модель побудови інформаційно-комунікаційних інфраструктур.

Тож в ході співробітництва планується реалізація таких завдань:
- запровадження цифрових механізмів громадського контролю у роботі Держекоінспекції, вдосконалення проекту ecoukraine.org;
- надання консультацій щодо розробки цифрових проектів, зокрема, щодо створення електронної системи «Кабінет екологічного інспектора»;
- розробка змін до законодавства в частині цифровізації роботи ДЕІ.

В свою чергу, Держекоінспекція забезпечує організацію роботи громадських інспекторів з використанням інстументів, створених в рамках співробітництва. Їх застосування дозволить забезпечити оперативне реагування на порушення природоохоронного законодавства, забезпечувати їх розслідування, притягнення порушників до відповідальності та розв’язання.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці