Результати здійснення державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища з 03 по 09 вересня 2021 року

З 03 по 09 вересня 2021 року територіальними та міжрегіональними територіальними  органами Державної екологічної інспекції України проведено 868 перевірок на 358 об’єктах державного нагляду (контролю), складено 1035 протоколи про адміністративні правопорушення.

     Загальна сума накладених штрафних санкцій складає 282 тис. гривень.
До Державного бюджету стягнуто 213 тис. гривень.

     За порушення вимог природоохоронного законодавства розраховано збитків на суму 30 млн 990 тис. гривень.

     Загальна сума пред’явлених претензій та позовів складає 4 млн 526 тис. гривень. Стягнуто збитків у добровільному та примусовому порядку на суму
2 млн 183 тис. гривень.

      Найбільш резонансні порушення вимог природоохоронного законодавства суб’єктами господарювання:

      Волинська область

      Інспекцією у Волинській області проведено розрахунок збитків на суму 14 млн 130 тис. 144 грн. за самовільне надрокористування, в частині самовільного видобутку піску невстановленими особами, на території Колодяжненської сільської ради. Заява про вчинення кримінального правопорушення направлена до ГУНП у Волинській області.

      Проведено розрахунок збитків на суму 11 млн 635 тис. 344 грн. за самовільне надрокористування, в частині самовільного видобутку піску невстановленими особами, на території Велицької сільської ради. Заява про вчинення кримінального правопорушення направлена до ГУНП у Волинській області.

      Луганська область

      Інспекцією у Луганській області проведено розрахунок збитків та пред’явлено претензію КП «Сєвєродонецьккомунсервіс» на суму 2 млн 427 тис. 188 грн. за пошкодження 381 дерева до ступеня неприпинення росту та 64 дерева до ступеня припинення росту в смузі відведення автомобільної дороги смт. Сиротине – Борівська.

       

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці