Держекоінспекція: ситуація із рівнем води у Корсунському водосховищі стабілізувалась, показники наразі знаходиться у межах норми

Нагадаємо, що на початку липня фахівці ДЕІ долучились до огляду Корсунського водосховища з метою виявлення причини зникнення води у кранах містян. Тоді державні інспектори ДЕІ  спільно із  головою Черкаської обласної військової адміністрації Ігорем Табурець, громадськими екологічними організаціями у Корсунь-Шевченківський провели спільний виїзд та огляд Корсунського водосховища, де зафіксовано різке падіння рівня води. У результаті за ініціативою в.о. міського голови було скликано термінову нараду та розроблено покроковий план дій для того, щоб вода з'явилась у водогоні міста.

Повідомляємо, що станом на 3 серпня 2022 року  ситуація із рівнем води у Корсунському  водосховищі стабілізувалась, показники наразі знаходиться у межах норми. 

Про це повідомляє пресслужба Державної екологічної інспекції України.

Дякуємо всім, хто долучився до розв'язання даного питання. Особлива подяка громадськості за активність та небайдужість до навколишнього природного середовища. Держекоінспекція  й надалі триматиме дане питання на контролі.


ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці