Представники Держекоінспекції взяли участь у планувальній конференції та семінарі з розробки сценарію штабного навчання

16-18 жовтня 2019 року у Києві пройшла перша планувальна конференція та семінар з розробки сценарію штабного навчання «Злагоджена стійкість до 2020 року» (TTX).

Участь у заході взяли й представнвики Державної екологічної інспекції України


Під час триденного заходу під головуванням Секретаріату Кабінету Міністрів України та Центру передового досвіду з питань енергетичної безпеки НАТО, його учасники - представники відповідних міністерств та відомств України, Міжнародного секретаріату НАТО, Європейського центру досконалості протидії гібридним загрозам, американської морської аспірантури, а також експерти з Польщі та Румунії обговорили концепцію TTX, його мету та завдання, зміст, ролі і обов'язки.

Основна конференція з планування навчання відбудеться у травні 2020 року в Києві.

У 2020 році НАТО та Україна проведуть TTX за сценарієм, пов'язаним з гібридними загрозами у Чорноморському регіоні. Зазначене навчання є частиною рішення міністрів закордонних справ держав-членів НАТО у квітні 2019 року посилити підтримку Україні на тлі викликів у Чорноморському регіоні.

Навчання проходитиме під егідою Платформи НАТО-Україна щодо протидії гібридній війні, метою якої є підтримка України у підвищенні стійкості до гібридних загроз.


За інформацією прес-служби МЗС

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці