За сприяння Інспекції у Вінницькій області усунуто порушення природоохоронного законодавства на території Бугаківської сільської ради

Інспекція у Вінницькій області звернулася до Вінницького окружного адміністративного суду із позовними вимогами зобов’язати Бугаківську сільську раду виконати вимоги виданого Інспекцією припису щодо організації сільською радою робіт з ліквідації підтоплення території прилеглої до струмка Безіменного, шляхом демонтажу самовільно створеної водопідпірної споруди на руслі струмка Безіменного та відновити потік води через водопропускну трубу, яка встановлена під ґрунтовою дорогою вул. Вишнева в с. Бугаків.


29.01.2019 року судом прийнято рішення про задоволення позовних вимог Інспекції. Виконавчий лист направлено до виконавчої служби для примусового виконання сільською радою судового рішення.

Оскільки, судове рішення так і не виконувалося сільською радою, після накладення органом ДВС на боржника двічі штрафних санкцій за невиконання рішення суду, 21.08.2019 року Немирівським районним відділом ДВС винесено постанову про закінчення виконавчого провадження та направлено повідомлення до правоохоронних органів про вчинення боржником кримінального правопорушення передбаченого ст. 382 Кримінального кодексу України. 

І лише після того, як Інспекцією направлено до Немирівського відділу поліції ГУНП у Вінницькій області заяву про вчинення злочину, щодо невиконання Бугаківською сільською радою судового рішення, боржником проведено відповідні роботи щодо демонтажу самовільно створеної водопідпірної споруди на руслі струмка Безіменного та відновлено потік води через водопропускну трубу, яка встановлена під ґрунтовою дорогою.


eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці