На Черкащині виявили порушників, які виловили майже 300 кг риби

Близько 19:30 4 жовтня до чергової частини 102 надійшов виклик про двох невідомих чоловіків, які здійснюють незаконний вилов водних живих ресурсів в районі Чеховської насосної станції. 

Реагуючи на звернення, на місце події вирушила оперативна група, до складу якої входили працівники водного патруля підрозділу РО ВО Управління патрульної поліції в Черкаській області та  державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища Центрального округу (Управління Черкаської області).

На місці вдалось затримати 2 чоловіків, які за допомогою "волочка" виловили 298 кг верховода (уклія) -  близько 95 500 екземплярів. 


Рибалки представили інспекторам журнал виходу на воду, де записи не відповідали дійсності. Складено адміністративні протоколи за ч.3 ст. 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення. В разі наявності в діях осіб ознак кримінального правопорушення з "рибалками" працюватимуть слідчі.

На місце скоєного правопорушення викликано слідчо-оперативну групу для фіксації обставин правопорушення та внесення даних до ЄРДР з метою подальшого вирішення питання про притягнення даних осіб до кримінальної відповідальності.

Попередній розрахунок завданої шкоди внаслідок незаконного вилову водних живих ресурсів складає близько 1,5 млн. грн.

Рибу передано до рибоприймального пункту, кошти від реалізації якої перераховуються до державного бюджету


eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці