Суд в повному обсязі задовольнив позов Інспекції у Хмельницькій області

Державною екологічною інспекцією у Хмельницькій області у період з  15 по 22 березня 2019 року проведено планову перевірку на предмет дотримання Красилівським підприємством водопровідно-каналізаційного господарства  вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони ресурсів.

В ході проведення планового заходу державного нагляду (контролю), встановлено, що  наявні у суб’єкта господарювання очисні споруди не забезпечують належний рівень очистки, внаслідок чого відбувається скид зворотних вод з перевищенням гранично допустимого скиду забруднюючих речовин у водний об’єкт річку Случ.

Крім того, 18 та 19 квітня 2019 року Державною екологічною інспекцією у Хмельницькій області проведено позапланову перевірку Красилівського ПВКГ в частині виконання вимог припису. В ході проведення вказаної перевірки здійснено відбір проб вод. За результатами проведених досліджень встановлено перевищення по ряду забруднюючих речовин, зокрема: ХСК, БСК5, фосфатам, азоту амонійному та нітрити.

Враховуючи виявлені під час проведення перевірок порушення, Державна екологічна інспекція у Хмельницькій області звернутись до суду щодо застосування заходів реагування шляхом призупинення діяльності Красилівського підприємства водопровідно-каналізаційного господарства в частині невиконання умов дозволу на спеціальне водокористування щодо скиду зворотних вод з перевищенням гранично допустимого скиду забруднюючих речовин у водний об’єкт  річку Случ.

25 вересня 2019 року Хмельницький окружний адміністративний суд повністю задовольнив позовні вимоги Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області до Красилівським підприємством водопровідно-каналізаційного господарства.

28 жовтня 2019 року рішення суду набрало законної сили.


eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці