Представники Держекоінспекції взяли участь у 24-й зустрічі Робочої групи з питань злочинних забруднень INTERPOL (PCWG) та конференції LIFE SMART Waste

З 12 по 14 листопада 2019 року у місті Брюссель (Королівство Бельгія)  проходила 24-а зустріч Робочої групи з питань злочинних забруднень INTERPOL (PCWG) та конференція LIFE SMART Waste.

Понад 200 делегатів - представників з 52 країн та цілого ряду міжнародних організацій взяли участь у конференції LIFE SMART Waste.

Делегати розглянули результати та рекомендації проекту LIFE SMART Waste та взяли участь у дискусіях і тематичних семінарах. 

Теми конференції включали ключові актуальні тенденції в галузі боротьби зі злочинністю, пов'язаною із забрудненням навколишнього природного (включаючи останню думку Європейської комісії).

Конференція проекту LIFE SMART Waste була проведена в перші два дні (12-13 листопада).  


Зустріч INTERPOL PCWG, тривала у продовж 14 листопада 2019 року.

Учасники зустрічі обговорили проблеми, пов'язані із забрудненням морського середовища, та розробили план дій щодо подолання можливих забруднень. 

Під час заходу учасники ділились поточними проектами та правозастосовчою діяльністю. Крім того, зустріч дала можливість розвивати регіональну та міжнародну співпрацю у сфері протидії злочинних забруднень.

На зустрічі була представлена презентація заходів за участі Державної екологічної інспекції України в рамках  міжнародної правоохоронної  Операції «30 Днів на морі Фаза 2». Зазначена Операція  проходила з 1 по 31 жовтня 2019 року та була направлена на запобігання забрудненню морського середовища. 

Представники країн-учасниць заходу відзначили високий рівень міжнародної співпраці України у питаннях запобігання забрудненню морського середовища та виявили бажання у подальшій міжнародній взаємодії для обміну знаннями. 


eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці