За сприяння Інспекції у Вінницькій області проведено роботи з ремонту та облаштування вигребу від багатоквартирного будинку смт Капустяни

До Державної екологічної інспекції у Вінницькій області надійшло звернення від жителів смт Капустяни Тростяненцького району щодо порушення вимог законодавства про відходи. 

Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Вінницької області при виїзді на місце встановлено, що від одного із шістнадцятиквартирних будинків стічні води виводяться до вигрібної ями. 

Вигрібна яма була облаштована в 1986р. та передбачалася як тимчасова. Однак, з 1986 року і до сьогодні вигрібна яма використовується для накопичення стічних вод шістнадцятиквартирного будинку. 

На момент перевірки встановлено, що у зв’язку з несвоєчасним проведенням робіт з викачування стічних вод з вигрібної ями, побутові відходи виливаються на дорогу.


За результатами перевірки видано припис щодо усунення вимог природоохоронного законодавства. Крім того, проведено зустріч з мешканцями будинку та роз’яснено вимоги щодо утримання та експлуатації індивідуальних вигребів. Оскільки вигрібна яма від будинку знаходилася в аварійному стані жителям будинку  рекомендовано провести роботи з її ремонту та облаштування.

При проведенні повторної перевірки  зафіксовано, що припис виконано. Жителями будинку спільно із Капустянською сільською радою проведено роботи з ремонту та облаштування вигребу від багатоквартирного будинку. Державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища Вінницької області отримали усну подяку від жителів села Капустяни за сприяння у вирішенні питання.  


eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці