В заказнику ”Сулинський” виявлено браконьєрів, які завдали державі збитків на суму більше 100 тисяч гривень

При проведенні заходів державного нагляду (контролю) 5 грудня 2019 року в заказнику ”Сулинський”, що знаходиться на межі Черкаської та Полтавської областей, спеціалістами Держекоінспекції Центрального округу та поліцейськими водного патруля підрозділу РО ВО Управління патрульної поліції в Черкаській області затримано двох порушників, які за допомогою десяти сіток вічком 65х65 мм загальною довжиною близько 700 метрів незаконно виловили в межах заказника рибу видів: карась - 127 шт., лящ - 25 шт., жерех - 10 шт., короп - 40 шт., плітка - 1 шт., товстолоб - 132 шт. Загальна вага улову 304 кг, збитки державі становлять 101 тис. 117 грн.

За вчинення незаконних дій по вилову риби на громадян складено адміністративні протоколи за статтею 91 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення правил охорони та використання територій та об'єктів природно-заповідного фонду).


На місце події викликана слідчо-оперативна група Глобинського відділу поліції ГУНП в Полтавській області для встановлення обставин вчинення правопорушення. Знаряддя лову сітки та човен марки ”Прогрес” під двигуном марки ”Сузукі” вилучені. Риба передана на реалізацію до приймального пункту з подальшим перерахуванням коштів до бюджету.

Враховуючи завдану істотну шкоду та значну кількість виловленої риби на об’єктах природно – заповідного фонду, вирішується питання про порушення кримінального провадження за ознаками статті 249 Кримінального Кодексу України (Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом).


eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці