У м. Черкаси державними інспекторами виявлено несанкціонований скид до Кременчуцького водосховища

10.12.2019 року спеціалісти Управління державного екологічного нагляду (контролю) у Черкаській області Державної екологічної інспекції Центрального округу, реагуючи на звернення жителів Черкас про скид невідомої рідини зі зливової мережі в районі причалу №5 («Нептун»), здійснили виїзд на місце події.

У ході обстеження встановлено, що по вулиці Берегова із випуску №13 зливової мережі міста, яка перебуває на балансі КП «ЧЕЛУАШ» Черкаської міської ради, здійснюється несанкціонований скид. Також, виявлено, що у верхній частині випуску (труби) невідомими особами влаштовано отвір для витоку рідини.


Відділом інструментально-лабораторного контролю відібрано проби даної рідини та ґрунтів для встановлення наявності забруднюючих речовин на визначення їх концентрації.

Для встановлення причетних осіб та наявності можливої незаконної врізки у зливову мережу, на місце події викликано працівників поліції і представників КП «ЧЕЛУАШ».

Після проведення лабораторних досліджень та за наявності відповідних підстав, Інспекцією Центрального округу будуть проведені розрахунок шкоди заподіяної довкіллю, а матеріали за даним фактом будуть передані до правоохоронних органів.


eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці