Складено перші протоколи в рамках операції «Новорічна ялинка-2020»!

Враховуючи наближення новорічних свят, проблема, яка не втратить своєї актуальності - чим менше часу залишається до святкування Нового року, тим більше ялинок та сосен починають вирубувати. У хвойних лісах Україні щорічно фіксуються тисячі випадків браконьєрства.

Так, Державною екологічною інспекцією у Хмельницькій області з початком операції «Новорічна ялинка -2020» станом на 19 грудня поточного року складено п’ять протоколів про адміністративні правопорушення за ст..88-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, які будуть спрямовані до суду для прийняття рішення щодо притягнення правопорушників до відповідальності.


Вкотре попереджаємо, що за порушення порядку придбання чи збуту об’єктів рослинного світу (новорічних ялинок) без документів, що підтверджують законність їх придбання, передбачена відповідальність згідно зі статтею 88-1 Кодексу України та тягне за собою накладення штрафу від 510 до 1700 гривень з конфіскацією об’єктів рослинного світу чи без такої. За аналогічне правопорушення в межах природно-заповідного фонду сума накладеного штрафу складає 1700-3655 грн


eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці