ДЕРЖАВНА ЕКОЛОГІЧНА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ ІНФОРМУЄ!!!

     На виконання доручення Прем’єр-міністра України від 19.12.2019 № 46660/0/1-19 щодо проведення роз’яснювальної роботи з органами місцевого самоврядування та керівниками підприємств водопровідно-каналізаційної галузі стосовно забруднення водних об'єктів скидами забруднених стічних вод, Державна екологічна інспекція України повідомляє наступне.

     За інформацією Державного агентства водних ресурсів України об’єктами комунально-побутового водопостачання та водовідведення за 2018 рік скинуто в поверхневі водні об’єкти близько 1,5 млн. м3 зворотних (стічних) вод із них забруднених 568 млн. м3.

     З метою зменшення скидів забруднених зворотних вод та усунення порушень  вимог природоохоронного законодавства, Державна екологічна інспекція України рекомендує органам місцевого самоврядування переглянути затверджені на сесіях обласних, районних та міських рад регіональні екологічні  програми в частині раціонального використання та охорони водних ресурсів або органам місцевої виконавчої влади розробити та затвердити в установленому порядку нові регіональні екологічні програми в частині раціонального використання та охорони водних ресурсів та передбачити кошти з місцевого бюджету на фінансування невідкладних заходів, спрямованих на зменшення рівня забруднення водних об'єктів і поліпшення їх екологічного стану. 

     Державна екологічна інспекція України попереджає про застосування адміністративних санкцій до підприємств водопровідно-каналізаційної галузі у разі не допущення державних інспекторів з охорони навколишнього природного середовища відповідних територій до здійснення заходів державного нагляду (контролю).

     За результатами  проведених  заходів державного нагляду (контролю) за фактом встановлених порушень вимог природоохоронного законодавства у тому числі умов дозволів на спеціальне водокористування та спеціальних дозволів на користування надрами, до порушників природоохоронного законодавства будуть застосовані адміністративні санкції та нараховані збитки, заподіяні державі внаслідок порушення законодавства про охорону та раціональне використання водних ресурсів

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці