Внаслідок незаконного вилову водних живих ресурсів на Черкащині державі завдано збитків на суму більше 250 тис. грн

В ході проведення заходу державного нагляду (контролю) державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Центрального округу спільно з поліцейськими водного патруля РО ВО Управління патрульної поліції в Черкаській області на Кременчуцькому водосховищі в районі села Сокирне, затримано громадян, які намагались вивезти з прибережної зони 995 кг виловленої риби: плітки 2134 шт., густери 1557 шт., судака 33 шт., щуки 13 шт. Внаслідок незаконного вилову водних живих ресурсів державі завдана шкода в розмірі 256 тис. 258 грн.


З метою встановлення осіб причетних до незаконного вилову риби на місце події викликана слідчо – оперативна група Черкаського районного відділу поліції ГУНП в Черкаській області. Риба здана під реалізацію до рибоприймального пункту, після чого гроші перераховуються до державного бюджету.

Вирішується питання про порушення кримінального провадження за ознаками статті 249 Кримінального кодексу України (Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом).


eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці