На Луганщині відкрито кримінальне провадження через невиконання рішення суду одним з підприємств

Починаючи з 2016 року на адресу Державної екологічної інспекції у Луганській області надходять чисельні звернення громадян щодо порушень вимог природоохоронного законодавства товариством з обмеженою відповідальністю з експлуатації технологічного комплексу по виробництву асфальтобетонної суміші в м. Сєвєродонецьк.

 У грудні 2016 року Інспекція у Луганській області здійснила перевірку вищевказаного підприємства, якою виявлені численні порушення природоохоронного законодавства.

За результатами перевірки підготовлено та направлено матеріали, а також позовну заяву до Окружного адміністративного суду міста Києва про тимчасову зупинку промислового об’єкту з виробництва асфальтобетонної суміші до моменту отримання документів дозвільного характеру. Згідно з рішенням суду 19.07.2017, позовні вимоги Інспекції задоволено у повному обсязі та підлягає негайному виконанню.

Проте підприємство не виконувало рішення суду у добровільному порядку та самовільно здійснювало незаконну діяльність, продовжуючи негативно впливати на здоров'я людей та стан навколишнього природного середовища, що 22 рази зафіксовано Інспекцією заявами до Сєвєродонецького ВП ГУНП в Луганській області.

З метою припинення злочину проти довкілля за зверненням Інспекції за фактом невиконання рішення суду, під процесуальним керівництвом Сєвєродонецької місцевої прокуратури та слідчим відділом Сєвєродонецького відділу поліції, розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом умисного невиконання рішення суду посадовими особами зазначеного підприємства, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 382 КК України, яке на теперішній час перекваліфіковане на ч. 2 ст. 382 КК України.

Відповідно до інформації від Головного управління Національної поліції в Луганській області станом на 10.01.2020 директору підприємства повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 382 КК України.  Обвинувальний акт та матеріали направлено до Сєвєродонецького міського суду.


eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці