Огляд лісових ділянок на Донеччині

З  26.12.2019 по 17.01.2020 року фахівці  Державної екологічної  інспекції у Донецькій області  були залучені ОВС СУ ГУНП в Донецькій області до слідчих дій досудового розслідування у кримінальному впровадженні з ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст. 185, ч.1 ст. 364, ч.2, 3, 4 ст. 246 Кримінального кодексу України, з метою всебічного, повного і неупередженого дослідження обставин кримінального провадження для огляду лісових ділянок та встановлення і визначення майнових збитків від викрадення деревини.

Під час проведення слідчих дій було встановлено незаконну рубку дерев на території Олександрівського лісництва ДП Покровського лісгоспу, в тому числі на території ПЗФ (ландшафтний заказник місцевого значення "Балка") між селами Михайлівка та Некременне, Олександрівського району Донецької області.


За результатами оглядів  виявлено 8 лісових ділянок, на яких було проведено незаконну рубку дерев породи дуб.

Загальний розмір збитків, завданих державі внаслідок незаконної вирубки  складає 1 млн. 300 тис грн.

Також державними інспекторами спільно зі слідчими Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Краматорськ,  проведено огляд лісових ділянок урочища «Байрачне» Олександрівського лісництва ДП Покровський лісгосп. Під час огляду  встановлено, що насадження, які відведені в рубку, не відмічені  в натурі.

Одночасно інспекторами під час огляду 5-го виділу 10 кварталу вищезазначеного лісництва, виявлено залишки видалення зелених насаджень (пні)  породи ясень  у кількості 320 одиниць на яких відсутні клейма лісгоспу.

За результатами перевірки буде розраховано збитки, нанесені державі внаслідок видалення дерев без відповідних дозвільних документів.


eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці