На Житомирщині виявлено порубку дерев на суму понад 2 млн грн

16 січня поточного року під час здійснення заходів державного нагляду (контролю) за станом охорони лісів та зелених насаджень від незаконних рубок, державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу на території Житомирського району на землях запасу Тетерівської обєднаної територіальної громади поблизу с. Михайлівка виявли автомобіль марки «ГАЗ 53»  завантажений лісопродукцією породи береза та вільха. На вимогу надати дозвільні документи на перевезення вищезазначеної продукції інспекторам було відмовлено, в результаті чого викликано слідчо-оперативну групу для зясування всіх обставин по суті справи, зокрема даний автомобіль доставлено на штрафмайданчик Житомирського відділу поліції.


17 січня 2020 року державними інспекторами Поліського округу здійснено повторний виїзд на вищевказану територію, де виявлено масову порубку дерев різних порід та діаметрів (береза, вільха, дуб, граб, осика) в загальній кількості 403 дерева. Працівниками Державної екологічної інспекції Поліського округу проведено заміри пнів зрізаних дерев та розрахунок шкоди заподіяної навколишньому природному середовищу на суму 2 млн. 065 тис. грн.

Враховуючи зазначене, Інспекція направила матеріали порубки до правоохоронних органів для становлення винних осіб та притягнення їх до відповідальності.  


 

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці