Метінвест сплатив понад 10 млн збитків, завданих державі через порушення природоохоронного законодавства

Вперше за всю історію існування інспекції, ММК Ілліча сплатив таку суму за порушення природоохоронного законодавства.

У ході позапланової перевірки ПрАТ "ММК Ілліча" за дорученням Прем'єр-міністра, було встановлено, що це підприємство порушує законодавство у сфері поводження з відходами виробництва.

Державними інспекторами були нараховані збитки на суму понад 10 мільйонів гривень, які підприємство сплатило в повному обсязі у досудовому порядку. Без заперечень.

Варто відзначити злагоджену роботу інспекторів та бездоганне дотримання процедур - саме завдяки цьому наша претензія навіть не оскаржувалась. Цей приклад варто наслідувати й іншим суб'єктам господарювання, які вчиняють порушення та наносять шкоду довкіллю. Не варто намагатися уникнути відповідальності. Порушили - майте честь це визнати та компенсувати збитки.


«Але в той же час, хочу відзначити, що лише великими збитками проблеми захисту довкілля не вирішуються. Головне наше завдання - зробити так, щоб порушень взагалі не було. Штрафи та збитки - лише вимушена міра, яка має стимулювати власників підприємств проводити модернізацію та зменшувати викиди, але не самоціль» - зазначив т.в.о. Голови ДЕІ Єгор Фірсов

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці