На Вінниччині державі завдано збитків на більш як 2,5 млн грн через незаконну рубку

Державною екологічною інспекцією у Вінницькій області, на виконання доручення Прем'єр-міністра України від 07.02.2020 «щодо протидії нелегальному обігу деревини», було проведено позапланові заходи державного нагляду (контролю) двох державних лісогосподарських підприємств області ДП «Крижопільське лісове господарство» та ДП «Бершадське лісове господарство», які здійснюють свою діяльність пов'язану із використанням лісових ресурсів.


Під час здійснення зазначених позапланових перевірок, було виявлено ряд порушень вимог природоохоронного законодавства в тому числі і під час використання лісових ресурсів України. За результатами виявлених порушень на винних осіб було складено 34 протоколи про адміністративні правопорушення та накладено адміністративні стягнення на загальну суму 12 325 грн. 

Крім того, було обраховано шкоду завдану внаслідок незаконної рубки дерев та пошкодження дерев до ступеня припинення росту (загальна кількість дерев - 660 шт різних порід та діаметрів) на загальну суму  2 598 528 грн.eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці