На Дніпропетровщині внаслідок пошкодження зелених насаджень державі нанесли збитків на майже 8 млн. грн

В результаті заходів, проведених Державною екологічною інспекцією у Дніпропетровській області, виявлено факти пошкодження зелених насаджень до ступеня припинення росту на території Межівського району Дніпропетровської області:

на перегоні Межова-Удачне 363 км виділу 188 з пікету № 4 по пікет № 7 пошкоджено дерев в кількості 188 шт, сума збитків, заподіяних державі, внаслідок зафіксованих фактів пошкодження зелених насаджень складає 1 млн 339 тис 210 грн. Матеріали направлені до Межівського відділу поліції ГУНП України в Дніпропетровській області. За даним фактом відкрите кримінальне провадження.

на перегоні Межова-Удачне 366 км біля с. Новопідгороднє пошкоджено дерев в кількості 460 шт, сума збитків, заподіяних державі, внаслідок зафіксованих фактів пошкодження зелених насаджень складає 5 млн 863 тис 314 грн. Матеріали направлені до Межівського відділу поліції ГУНП України в Дніпропетровській області. За даним фактом відкрите кримінальне провадження.

на перегоні Удачне-Межова 370 км, пікет № 8, 371 км пікет № 3 пошкоджено дерев в кількості 111 шт, сума збитків, заподіяних державі, внаслідок зафіксованих фактів пошкодження зелених насаджень складає 770 тис 754 грн. Матеріали направлені до Межівського відділу поліції ГУНП України в Дніпропетровській області. За даним фактом відкрите кримінальне провадження.


eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці