Долучайтеся до резерву відновлення

Раді повідомити про можливість приєднатися до Резерву працівників державних органів для роботи на деокупованих територіях України. Завдяки Постанові Кабінету Міністрів України від 23 травня 2023 року № 524 "Про реалізацію експериментального проєкту щодо створення резерву працівників державних органів для роботи на деокупованих територіях України, відкриваються двері, щоб ви могли приєднатися до цієї важливої ініціативи.

Мета Резерву полягає в забезпеченні персоналом районних, обласних військових адміністрацій, військових адміністрацій населених пунктів та інших державних органів, що розташовані на деокупованих територіях України. Від вас потребуються ваші знання, досвід та захоплення, щоб здійснювати функції держави на цих територіях та сприяти відновленню нашої країни.

Чому важлива робота в державних органах на деокупованих територіях? Державна служба - це не просто робота, це можливість зробити внесок у розвиток суспільства та добробут громадян. А працювати на деокупованих територіях України - це унікальний шанс брати участь у відновленні нашої країни. Службовці, які обирають роботу в державних органах на деокупованих територіях, мають нагоду кожного дня сприяти будівництву нового майбутнього для всієї України. Це високий рівень відповідальності за прийняття рішень, які безпосередньо впливають на життя людей та нашої країни в цілому.

Якщо ви розумієте важливість відновлення деокупованих територій, маєте необхідну кваліфікацію або мрієте випробувати себе на державній службі та визнаєте рівень відповідальності цієї роботи, не гайте часу - приєднуйтеся до Резерву. Ваш внесок може стати важливим етапом у відновленні нашої рідної України.


ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці