Державна екологічна інспекція України спільно з правоохоронними органами повідомляє про результати досудового розслідування стосовно фізичної особи-підприємця, якому пред'явлено підозру у забрудненні земельних ділянок на території Черкаського району

В ході спільної операції, під керівництвом прокурорів Черкаської окружної прокуратури, було з'ясовано, що зазначений підприємець порушив вимоги земельного та природоохоронного законодавства, займаючись господарською діяльністю, яка призвела до серйозного забруднення земель речовинами, що не є типовими для природних об'єктів. Це небезпечно для здоров'я громадян та довкілля.

Розмір завданої шкоди в результаті забруднення земельних ділянок становить майже 800 тис. грн.

Варто зазначити, що відповідно до Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину, поки її вина не буде доведена в законному порядку і встановлена обвинувальним вироком суду.

Досудове розслідування та оперативний супровід здійснюють працівники Черкаського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області та Управління Служби безпеки України в Черкаській області, спільно з експертами Державної екологічної інспекції Центрального округу.

Ми наголошуємо на важливості збереження природного середовища та додержанні вимог законодавства, що регулює діяльність з метою збереження навколишнього середовища для наших майбутніх поколінь.

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці