З 05 по 11 січня 2024 року територіальними та міжрегіональними територіальними органами Державної екологічної інспекції України складено 179 протоколів про адміністративні правопорушення

Проведено 67 заходів контролю у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів.

Загальна сума накладених штрафних санкцій складає 46 тис. грн. До Державного бюджету стягнуто 41 тис. грн. За порушення вимог природоохоронного законодавства розраховано збитків на суму 4 млн 463 тис. грн. Загальна сума пред’явлених претензій та позовів складає 2 млн 525 тис. грн. Стягнуто збитків у добровільному та примусовому порядку на суму 855 тис. грн.

Найбільш резонансними за порушенням вимог природоохоронного законодавства стали Дніпропетровська Житомирська та Одеська області.

Інспекцією Придніпровського округу проведено розрахунок збитків на суму 1 млн 876 тис. 566 грн. за знищення зелених насаджень, невстановленими особами, на території полезахисної смуги поблизу с. Зелене Поле та с. Високе Поле Глеюватської сільської громади Криворізького району. Повідомлення про кримінальне правопорушення скеровано до Криворізької північної окружної прокуратири.

Інспекцією Поліського округу проведено розрахунок збитків та пред’явлено претензію Пулинській селищній раді на суму 1 млн 797 тис. 950 грн. за незаконну порубку 222 дерев різних порід на земельній ділянці між населеними пунктамиm с. Будище та с. Буряківка на землях комунальної власності Пулинської територіальної громади.

 

Інспекцією Південно-Західного округу проведено розрахунок збитків та пред’явлено претензію громадянину на суму 556 тис. 342 грн. за незаконне добування водних біоресурсів у каналі, що з’єднує р. Турунчук з оз. Путрине, в районі с. Троїцьке, Одеського району. 

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці